GTX 1650 BlueStacks kasıyor

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
BlueStacks'da "Stumble Guys" adında bir oyun oynuyorum sebebi ise Google Play'de dolar kuru biraz daha düşü sanırsam her şey daha ucuz. Fakat oyunda donmalar ve takılmalar yaşıyorum. Bunları yaşamayacağım bir emulatör var mıdır? Veya BlueStacks'da bunun çözümü var mıdır? Cevaplarınızı bekliyorum. Sanallaştırma aktif bu arada.

RAM: 16 GB
İşlemci: i5-9400F
Ekran kartı: GTX 1650
Anakart: H310M-Plus Gaming R2.0

BIOS üzerinden açmanız gereken bir ayar var şimdi tam hatırlamıyorum ancak sorun ekran kartı işlemciyle alakalı.

BlueStacks'da "stumble guys" adında bir oyun oynuyorum sebebi ise Google Play'de dolar kuru biraz daha düşü sanırsam her şey daha ucuz. Fakat oyunda donmalar ve takılmalar yaşıyorum. Bunları yaşamayacağım bir emulatör var mıdır? Veya BlueStacks'da bunun çözümü var mıdır? Cevaplarınızı bekliyorum. Sanallaştırma aktif bu arada.

RAM: 16 GB.
İşlemci: i5-9400F
Ekran kartı: GTX 1650.
Anakart: H310M-Plus Gaming r2.0

Bende de MSI 1660 var bende de kasıyor çünkü BlueStacks çok kötü bir emülator bence ben GameLoop kullanıyorum çok stabil bir şekilde de oyunumu oynayabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı