ASUS Z97-AR için en fazla 1 TB SSD önerisi

Carlaone

Hectopat
Yer
balıkesir
Daha fazla  
Elimde ASUS Z97-AR anakart var, SSD takmak istiyorum. Fakat şöyle bir sorun var, elimdeki PC eski bir PC. yarın öbür gün yeni PC ya da laptop aldığımda da SSD'yi aldığım PC'ye takmak istiyorum, onun için öneri verebilirminiz? Maksimum 1 TB yeterli olacaktır, sadece yedek ve oyunlar için depolama yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde ASUS Z97-AR anakart var, SSD takmak istiyorum. Fakat şöyle bir sorun var, elimdeki PC eski bir PC. yarın öbür gün yeni PC ya da laptop aldığımda da SSD'yi aldığım PC'ye takmak istiyorum, onun için öneri verebilirminiz? Maksimum 1 TB yeterli olacaktır, sadece yedek ve oyunlar için depolama yapacağım.
Yedek ve oyunlara depolama amaçlı ise fiyat performans olarak 2 üründe aynıdır rahatlıkla alınır en uygunu bunlardır….;

Parası önemli değil sonuç olarak dediğim gibi eski bir PC daha sonra yeni bir PC de çalıştırabilmem lazım.

Parası önemli değil sonuç olarak dediğim gibi eski bir PC daha sonra yeni bir PC de çalıştırabilmem lazım.

Yani bu SSD'ler çok rahat işinizi görür. Üst düzey istiyorum diyorsanız kesinlikle bu….

M.2 yuvası var diye belirtiyor. Yani sizin bu anakarta takıp da ileride çalıştıramayacağınız bir SSD yok ama karttakinden yüksek Gen/PCI olursa sadece bu kartta desteklediği kadar hız alırsınız. İleride geçeceğiniz anakartta yeni Gen/PCI desteğini aynen alırsınız.
1714132425322.png

Tabi nota dikkat etmekte fayda var:
1714133122792.png

Geri
Yukarı