GTX 1650 Coil Whine

umutpalamut

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 5 gün önce aldığım bilgisayarda bugün itibarıyla kasa da coil whine sesi duymaya başladım. Fazla duyulmuyor fakat kasaya yakınlaştığımda duyulmaya başlıyor ve takıntılı bir insanımdır. Bu ses bilgisayarıma zarar verir mi ya da ekran kartına bir sorun olur mu? Bu arada FPS'i 60'a sabitleyince ses çözülüyor fakat 60 FPS oynamak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulağınızı kasaya yaklaştırmadan oyununuzu oynayın. Kafaya çok takarsanız zamanla sizi daha sinir edebilir. Ayrıca ses seviyesinin belli bir ses aralığı var. Belirli rakamın üstündeyse değişim yapılır. Benim kartımda Coil Whine var diyip tamam alın yenisi demiyorlar. Adamlar için senin takıntılı olup olmamanın bir önemi yok. Takıntılı birisin. O yüzden bence servise gönder. Değişim olursa yine işin şansa kalır. Yalnız sorun yok dendiğinde de bunu kabullen. Takıntılı olmak çok zor bir durum.. Umarım sorununu bir şekilde halledersin.

Kulağınızı kasaya yaklaştırmadan oyununuzu oynayın. Kafaya çok takarsanız zamanla sizi daha sinir edebilir. Ayrıca ses seviyesinin belli bir ses aralığı var. Belirli rakamın üstündeyse değişim yapılır. Benim kartımda Coil Whine var diyip tamam alın yenisi demiyorlar. Adamlar için senin takıntılı olup olmamanın bir önemi yok. Takıntılı birisin. O yüzden bence servise gönder. Değişim olursa yine işin şansa kalır. Yalnız sorun yok dendiğinde de bunu kabullen. Takıntılı olmak çok zor bir durum.. Umarım sorununu bir şekilde halledersin.
Kulaklıkla oynuyorum oyunu ve kasayı da biraz uzağa taşıdım ki sesi gelmesin bana gene de bu şekil iade ediyorum, eğer ses biraz daha artarsa servis'e göndermeyi düşünüyorum.
Dediği gibi sadece ses. Fakat değişim/iade sebebi değil eğer işiniz DOA'ya kalırsa. Ayrıca değişim yapsanız bile bir sonrakinde de CW olması muhtemel.
Ses dışında sorun yaratmaz.
Son halini yazıyorum da ses sürekli gelmiyor arada bir geliyor normal mi yoksa zaten böyle olmasa mı lazım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı