GTX 1650 Coil Whine için garantiye yollanmalı mı?

Rofrid

Hectopat
Arkadaşlar bugün öyle otururken ekran kartından cızırtımsı ses geldi. Sonra aklıma CW geldi ve bende ETS 2 açtım, bariz bir şekilde ses çıkartıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ses budur. Ve ekran kartının garantisi var yollamalı mıyım? Max 1-2 ay olmuştur ekran kartını alalı.

Ediyor yollamak istiyorum bir şansımızı deneyelim aldığım yere mi yolliyacağım yoksa ekran kartı markasına mı?

Coil Whine sisteme zarar vermiyor hocam, sesten rahatsız oluyorsanız bir şey diyemem, aldığınız yere gönderin onlar markaya yollarlar süreç bayağı uzun olabilir size kalmış

5 metreden duyuluyor hocam gönderilmeli mi sizce.

Sesten rahatsız oluyorsanız ve garantisi bitmediyse tabii ki, onun dışında tekrar yolladıkları kartta bile coil whine olabilir şans işi hiçbir şey olmaz ben şahsen göndermezdim onun yerine hikayeli oyunlar oynarken V-Sync açınca düzeliyor diye biliyorum.

Sesten rahatsız oluyorsanız ve garantisi bitmediyse tabii ki, onun dışında tekrar yolladıkları kartta bile coil whine olabilir şans işi hiçbir şey olmaz ben şahsen göndermezdim onun yerine hikayeli oyunlar oynarken V-Sync açınca düzeliyor diye biliyorum.
Garantisi 2025 ayın 10'unda sonlanacak yollanmalı mı sizce V-Sync açınca düzeliyor dibine girince duyuluyorda onu coil whinedan saymıyorum.

Garantisi 2025 ayın 10'unda sonlanacak yollanmalı mı sizce V-Sync açınca düzeliyor dibine girince duyuluyorda onu coil whinedan saymıyorum.

Bana göre göndermek gereksiz onun yerine odanın uzak tarafına koyun ses orada kalsın.
Kafamı ütülüyor, fazla ses geliyor, rahatsız oluyorum kafasındaysanız gönderin ve biraz beklersiniz en kötü 2 hafta fazla bilgim yok o konuda.

Geri
Yukarı