Çözüldü GTX 1650, CS:GO düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yunus Emre ÖZER

Femtopat
Merhabalar, i7 9750h, 16 GB RAM, GTX 1650 özelliklerine sahip bir oyuncu laptopum var farklı yerlerde bakıyorum adamda i5 ve GTX 1050 var yani sistemi benden düşük 200 FPS 190 FPS alıyor ben ise 160 FPS 140 FPS bazen 100 bile oluyor. Bunun nedeni nedir acaba? Yardımcı olursanız ne mutlu bana :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ayarları yükseltince FPS değeriniz düzelmiş. Herhalde 250'den yukarısını beklemiyorsunuzdur. Sıcaklık değerlerini takip etmeyi unutmayın. Tekrardan sorumluluk benim değil. Mesajı çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Masaüstü ekran kartları, dizüstü ekran kartlarından daha iyidir. Soğutmaları da öyle. O yüzden. Sayılara takılmayın.
Her masaüstü kartı her dizüstü kartından daha iyi değil. Cümleniz yanlış yerlere çekilebilir. Ayrıca mobil 1650, masaüstü 1050'den daha güçlü bir kart. Yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Ayarları yükseltince FPS değeriniz düzelmiş. Herhalde 250'den yukarısını beklemiyorsunuzdur. Sıcaklık değerlerini takip etmeyi unutmayın. Tekrardan sorumluluk benim değil. Mesajı çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Çözüm
Her masaüstü kartı her dizüstü kartından daha iyi değil. Cümleniz yanlış yerlere çekilebilir. Ayrıca mobil 1650, masaüstü 1050'den daha güçlü bir kart. Yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Laptoplar ısınınca performans düşürürler genelde çoğu laptopun işlemcisi özelliklede 9750H 90dereceyi geçebiliyor ve üstelik arkadaşdaki 1650 Max-Q modeli ise Masaüstü 1050'ye eşit oluyor.

Evet tabii ki de sonuçta bu yayıncı render bilgisayarı değil 250 mükemmel bir değer herkese ve başta EnderTR52'ye ve Oner41'e teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı