GTX 1650 Cyberpunk 2077 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Bu yorum yapan arkadaşların önerilen sistem gereksinimlerinden haberleri yok anlaşılan. Gölgeleri ve kenar yumuşatmayı abartmadığınız taktirde 1080P de Orta-Yüksek ayarlarda oynarsınız. Önerilen ekran kartı 1060 adamlar en düşükte 40 FPS oynarsın diyor 😂 Taaa kaç ay öncesinden tahmin ettim optimizasyonun çok iyi olacağını. Piyasada bu kadar RX 5xx ve GTX 1050Ti-1060 varken sistem gereksinimi asla yüksek olmaz.

Aynı kartı kullanıyorum ve diyebilirim ki orta ayarlarda ve birkaç ayarı kapatarak rahat oynayabilirsiniz düşük ayarlarda anca 40 FPS diye bir şey yok yani.

Son düzenleme:
Resmi bilgiler gelmeden burada veya başka yerde sistem ile yapılan herhangi bir yoruma aldırış etme. CDPR geçtiğimiz ay oyunun tamamlandığını ve optimizasyon gibi teknik işlerle uğraşacaklarını söyledi. Optimizasyonun ne kadar başarılı olacağını hem sistem gereksinimlerinden hem de çıktığında göreceğiz. Evet oyun büyük gözüküyor ama çok yüksek sistem isteyeceğini hemen düşünmemek gerek. Buna en iyi örnek MGS V olabilir. Optimizasyonu gerçek iyi durumdaydı. Yakın zaman içinde CDPR yeni detaylar paylaşacaklarını söyledi, bakalım neler çıkacak göreceğiz.
Hocam keşke haklı olsaydınız yahu. Optimizasyon konusunda yanılmışsınız üzüldüm. Hort

Yeni konular

Geri
Yukarı