GTX 1650 Cyberpunk 2077 performansı

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
benim laptopumda GTX 1650 ekran kartı i7 9750H işlemci ve 16 GB RAM var. biliyorum, laptop ekran kartları normallerinin yüzde 70-80 i kadar performans veriyor. ama Ben bu oyunu en azından orta ayarlarda 60FPS oynayabilir miyim?

Son düzenleme:
Bende de aynı özelliklere sahip laptop var 1080p low'da oynarız gibime geliyor orta belki çok düşük bir ihtimalle açar ama orta ayarlarda 60fps alacağımızı zannetmiyorum pek, oyun çıktıktan sonra bakacağız artık 6 gün kaldı zaten.

Ultra medium arası 35 FPS civarı alırsın bence. Ama medium Low en sağlıklısı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda RDR2'de adam 35FPS alıyor. Sistem gereksinimleri hemen hemen yanı Cyberpunk ile.

Ultra medium arası 35 FPS civarı alırsın bence. Ama medium Low en sağlıklısı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda RDR2'de adam 35FPS alıyor. Sistem gereksinimleri hemen hemen yanı Cyberpunk ile.

Ben mi yanlış gördüm yoksa o adam Ultra High karşıkı 30FPS mi alıyor. Ve ayrıca akıcılığı aynı olacaksa razıyım 30FPS'ye. Ben 60 sandığım Dying Light'ı 30FPS'de bitirmişim meğer. Oysa 60 gibiydi.

Ben mi yanlış gördüm yoksa o adam Ultra High karşıkı 30FPS mi alıyor. Ve ayrıca akıcılığı aynı olacaksa razıyım 30FPS'ye. Ben 60 sandığım Dying Light'ı 30FPS'de bitirmişim meğer. Oysa 60 gibiydi.

30FPS akıcıdır ama oyundan oyuna değişir. CS:GO'da 30FPS oynayamazken Minecraft'ı 30FPS oynuyorum rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı