GTX 1650 ekran kartı için Samsung 2K monitör

Oppenheiimer

Decapat
Merhaba arkadaşlar foruma baktım da pek bulamadım bilgi, i5 9. nesil 16 GB RAM'li 1650'li Acer Nitro 5 kullanıyorum, ekran kartım bu monitör için yeterli olur mu? Sadece oyun için bakmayalım genel kullanım dizi film tasarım kodlama falan? Ya da HZ düşürüp 2K başka monitör daha mı iyi olur? Şimdiden teşekkürler Samsung LC27JG54QQMXUF 27" 144Hz (HDMI+Display) FreeSync QHD Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim ekran kartım GTX 1660 SUPER.
Kullandığım monitör ise AOC 24G2U ama 24 inç.
144Hz IPS ve fiyatı özelliklerine göre gayet uygun.
Ben de dizi film izliyorum ve kodlama yapıyorum gayet yeterli geliyor bana.
Ama yaklaşık 5 gündür kullanıyorum.

İtopyadan alırsan ölü piksel testi falan da yapıyorlar garantisi de var bence bir bakmalısın.

Benim ekran kartım GTX 1660 SUPER.
Kullandığım monitör ise AOC 24G2U ama 24 inç.
144Hz IPS ve fiyatı özelliklerine göre gayet uygun.
Ben de dizi film izliyorum ve kodlama yapıyorum gayet yeterli geliyor bana.
Ama yaklaşık 5 gündür kullanıyorum.

İtopyadan alırsan ölü piksel testi falan da yapıyorlar garantisi de var bence bir bakmalısın.
Ben 2k görüntü için dedim bu ürünü beğeniyorum zaten ama 2k görüntü nasıl olur diye aklımda soru işareti var

Merhaba arkadaşlar foruma baktım da pek bulamadım bilgi, i5 9. nesil 16 GB RAM'li 1650'li Acer Nitro 5 kullanıyorum, ekran kartım bu monitör için yeterli olur mu? Sadece oyun için bakmayalım genel kullanım dizi film tasarım kodlama falan? Ya da HZ düşürüp 2K başka monitör daha mı iyi olur? Şimdiden teşekkürler Samsung LC27JG54QQMXUF 27" 144Hz (HDMI+Display) FreeSync QHD Fiyatı
Bu monitörü GTX1060 ile kullanıyorum oyun kısmında üzebilir ama kodlama, tasarım, film gibi günlük işler için gayet güzel.
Fotoğrafını da ekleyeyim.
WhatsApp Image 2020-07-25 at 23.10.29.jpeg

A
Bu monitörü GTX1060 ile kullanıyorum oyun kısmında üzebilir ama kodlama, tasarım, film gibi günlük işler için gayet güzel.
Fotoğrafını da ekleyeyim.
Eki Görüntüle 631482
Aynen oyunu hallederiz çok çok gerekirse laptoptan oynarım da günlük kullanımda cidden kalite farkı var dimi 60 hz laptop monitörü ile 2k monitör ile ?

A
Aynen oyunu hallederiz çok çok gerekirse laptoptan oynarım da günlük kullanımda cidden kalite farkı var dimi 60 hz laptop monitörü ile 2k monitör ile ?
Günlük kullanımda 72hz monitörden geçiş yapınca bile bayağı fark etti siz daha çok farkedeceksiniz. 2K 144hz almak için HDMI yeterli olmayabilir. Bu durumda laptopunuzda miniDp girişi var ise miniDp to Dp kablo almanız yararlı olacaktır.

Lağr
Günlük kullanımda 72hz monitörden geçiş yapınca bile bayağı fark etti siz daha çok farkedeceksiniz. 2K 144hz almak için HDMI yeterli olmayabilir. Bu durumda laptopunuzda miniDp girişi var ise miniDp to Dp kablo almanız yararlı olacaktır.
Laptobumda display port var biliyorum, tamamdır çok teşekkür ederim bi bakayım, monster monitörünü alcaktım ama bunu da alabilirim şimdi onun yerine.

Yeni konular

Geri
Yukarı