GTX 1650 ekran kartı markası önemli mi?

Kaan1922

Decapat
Daha fazla  
GTX 1650 almayı düşünüyorum, markalarında ciddi fiyat farkı var. Afox markalı 1650 ekran kartı 3350 TL, BIOSTAR 1650 Super 3600 TL.
Bunlardan birini alsam sorun çıkar mı yoksa para biriktirip MSI filan mı alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1650 almayı düşünüyorum, markalarında ciddi fiyat farkı var. Afox markalı 1650 ekran kartı 3350 TL, BIOSTAR 1650 Super 3600 TL.
Bunlardan birini alsam sorun çıkar mı yoksa para biriktirip MSI filan mı alayım?
Tabiki fark olur. Öyle Afox gibi az bilinen markalar falan tavsiye etmem. Isınma problemleri falan yaşaman muhtemel. Birde alacağın markanın öncelikle kronik sorunu falan var mı onu bi araştır. Bu Afox u ben ilk defa duydum bu arada nasıl bir marka bilmiyorum. Riske girmek istiyorsan alabilirsin, sağlam da çıkabilir.

Hocam öncelikle bu bütçede daha iyi bir ekran kartı bulunabilir bunu belirteyim.

Sorunuza gelecek olursak evet ekran kartı markası önemlidir. Soğutma ve testlerden aldığı performansa göre seçmeniz daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı