GTX 1650 ekran kartı nasıldır?

GameGaraj'dan hazır sistem mi bakıyorsunuz?
i3 10100F GTX 1650 sistemin şu an açamayacağı oyun yok. En kötü düşük ayarlarda her oyunu oynatır.

i3 10105F ise i3 10100F'ten çok çok az daha iyi bir işlemci. Oyunlarda 2 FPS bile farkı olmaz.

İlerdeki zamanlarda ekran kartını RAM'ini SSD yani herhangi bir parçayı değiştirebilir miyim? Bir sorum daha içine HDD ekliyebilir miyim 2 soru için cevap bekliyorum :) teşekkürler.

Bütçeniz nedir? İndirimde olan sistemler var. Onları almak daha mantıklı olur. Örnek olarak;

Yukarıdaki sistemde anakartı BIOSTAR H510mh, bellekleri 2 adet yaparak alabilirsiniz. Depolamayı kendinize uygun olarak seçin.

Bütçeniz nedir? İndirimde olan sistemler var. Onları almak daha mantıklı olur. Örnek olarak;

Yukarıdaki sistemde anakartı BIOSTAR H510mh, bellekleri 2 adet yaparak alabilirsiniz. Depolamayı kendinize uygun olarak seçin.

Öyle pahalı geliyor bütçem 7500 belki onları sonra yapabilirim.

Anakartı H410M sanırım yanlış yazdınız ve bana sanırım öbür sistem daha iyi geliyor ve Twin ekran kartı kötü diyorlar.

Yanlış yazmadım hocam. Anakartı yükseltmenizi önerdim.

1640349754050.png

Twin ekran kartı kötü diyorlar.

Öyle bir şey yok. Ayrıca iki sistemin de ekran kartı aynı.

Eki Görüntüle 1250191

Peki twin olanın ne farkı var.

Eki Görüntüle 1250191

Peki değişiklik olarak sadece anakartı H510M yapsak bir FPS farkı olur değil mi yani iyi olur.

Peki Twin olanın ne farkı var.

Çift fanlı model diye biliyorum.
Peki değişiklik olarak sadece anakartı H510M yapsak bir FPS farkı olur değil mi yani iyi olur.

H510M yapın, belleklerin yanındaki sayıyı da 2 yapın. Anakartı H410M almanızı tavsiye etmem. Yoksa bellekleriniz 2666 MHz üzerine çıkamıyor. H510 alırsanız 2933 MHz görebilirsiniz.
Bu da performansı arttırır.

Çift fanlı model diye biliyorum.

H510M yapın, belleklerin yanındaki sayıyı da 2 yapın. Anakartı H410M almanızı tavsiye etmem. Yoksa bellekleriniz 2666 MHz üzerine çıkamıyor. H510 alırsanız 2933 MHz görebilirsiniz.
Bu da performansı arttırır.

E o zaman Twin daha iyi olmuyor mu?

Geri
Yukarı