GTX 1650 Elden Ring kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Akıcı oynatmaz.

Oynatır. Oynuyorum 1650 Ti var bende geri kalan her şey aynı kaplamalar extrende kalan ayarlar high 40-60 FPS arası alıyorum. Elden Ring'in sorunu açık dünyada bazı yerlerin çok kasması. Zindanlarda boss savaşlarında zaten 45 FPS alır en az diye düşünüyorum. Sabit 60 FPS alması ise çok zor ayarları ne kadar kısarsa kıssın olmuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada güzel güzel oynatıyor. Elden Ring'i ilk 8 GB RAM ile oynadım bazı yerlerde 30 FPS'e düşsem de yine de genel olarak 40 FPS'leri gördüm kaplamalar Ultra geri kalanlar high ayarlarda.

Son düzenleme:
40 FPS sana akıcıysa bilemiyorum. Ben aynı sistemle denediğimde kasıyor gibi hissetmiştim.

Hocam ben arkadaşın RTX 2060'ı ile de oynadım o da 30 FPS'lere düşüyordu belli yerlerde. Elden Ring'i sabit 60 FPS'ler ile laptopta oynamak zor açık konuşayım. MUX swich falan lazım ve 3060 gerekiyor en düşük.

Kanka biraz sıkıntı gibi RAM az.

Ya 8 GB da oynadım diyorum :).
Kaldırıyor kardeşim ama drop yersin açık dünyanın kasan kısımlarında. Boss savaşlarında bir şey olmaz. Oyunun %90'ı burası. Torrent ile koşarken 30 FPS olmasının pek bir önemi yok. Ya da düşürürsün grafikleri olur biter olay. 8 GB bile yeterli bu oyun için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bununla ilgili birçok konu açıldı. Elden Ring sabit 60 FPS almak için kötü bir oyun ama akıcı oyun olarak fena değil optimizasyon.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Elden Ring alacağım, oyun pahalı bir oyun ve boşa para vermek istemiyorum. Aşağıya sistem bilgilerimi girdim oyunu düşük ayarlarda oynasam bilgisayarım kaldırır mı ya da kasar mı?

11300H, aynı ekran kartı ve 2x8RAM ile yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynadım. Her türlü oynatır.

Geri
Yukarı