Çözüldü GTX 1650 eski sürücüler nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bedirhan duran

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kartım Gigabyte GTX 1650, son kullandığım driver Temmuz 2020'de indirilmiş olarak gözüküyordu. GeForce Experience'da güncellemeyi görünce hiç bakmadan direkt indirip kurmuştum. Kurduktan sonra 160 FPS aldığım Rainbow'da FPS'im 100'e düştü. Bugün yeni bir güncelleme göndermişler, onu da yaptım ve sonra FPS 85-100 arasında oynamaya başladı. NVIDIA interntet sitesinden baktım ama sadece son 2 ayın driverları bulunuyor. Eski driverları bulabileceğim bir site var mı? Veya driverı silip en baştan yüklesem bir faydası olur mu?

Siz FPS düşüklüğünü mü soruyorsunuz? Yoksa eski sürücüleri nereden indireceğini mi?

Siz FPS düşüklüğünü mü soruyorsunuz? Yoksa eski sürücüleri nereden indireceğini mi?

Eski sürücümde FPS 200'lere kadar çıkıyordu. Yeni sürücüde maksimum 100 FPS alıyorum. Eski sürücüye geri dönersem FPS eski haline gelmez mi? Veya şu anki sürücüde kalıp FPS'i yine 200'lere çıkartmanın yolu var mıdır? Tabii asıl sorun FPS düşüklüğü

Biz konuya göre eski sürücüleri nereden indireceğini söyledik.

Eski sürücüye dönün ve FPS değerlerine bakın. Bunu yapmadan anlayamayız.

Şu an FPS 200 değerlerine çıkartmanın yolu var gibi. Birkaç oyun ayarını düşürürseniz FPS artacaktır.

Biz konuya göre eski sürücüleri nereden indireceğini söyledik.

Eski sürücüye dönün ve FPS değerlerine bakın. Bunu yapmadan anlayamayız.

Şu an FPS 200 değerlerine çıkartmanın yolu var gibi. Birkaç oyun ayarını düşürürseniz FPS artacaktır.

Peki ben şu an düşük grafiklerde idare etsem, ileride güncellemeler ile düzeltilir mi FPS düşüklüğü sorunu?

İleri zamanlarda düzeltilir mi "bilmiyorum". NVIDIA ile daha hiç konuşma fırsatım olmadı. Ama sürücüleri düzeltmesi lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı