GTX 1650 GPU sürücüsü yeniden başlıyor "GPU Error"

Shinya_16

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, birkaç dakika önce Sea of Thieves oyununa girmiştim. Oyuna girdikten sonra siyah ekran yedim ve bir anda GPU driverlarımın güncel olmadığını ve GPU crash yediğimi söyledi. Aynı şeyi League of Legends'da da yedim. Apex Legends'a girdim ve bağlanma hatası yedim, karşılaşma bulmadı bir türlü. Ekran kartına bir şey oldu diye korkuyorum.
hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, birkaç dakika önce Sea of Thieves oyununa girmiştim. Oyuna girdikten sonra siyah ekran yedim ve bir anda GPU driverlarımın güncel olmadığını ve GPU crash yediğimi söyledi. Aynı şeyi League of Legends'da da yedim. Apex Legends'a girdim ve bağlanma hatası yedim, karşılaşma bulmadı bir türlü. Ekran kartına bir şey oldu diye korkuyorum.
Eki Görüntüle 992958

DDU ile sürücülerinizi kaldırın ve güncel sürücü yükleyin. Bir şey olmaz merak etmeyin.

Bir şey olduğunu düşünmüyorum. DDU ile sürücüyü kadırın ve en güncel WHQL sürümünü kurun.
DDU ile sürücülerinizi kaldırın ve güncel sürücü yükleyin.

Dediğiniz beta sürücülerini de kapsar o yüzden sorulara yol açabilir. WHQL sürümleri Microsoft tarafından onaylı, testleri tamamlanmış sürücüler.

Yeni konular

Geri
Yukarı