GTX 1650 hangi marka alınmalı?

Öyle bir kaide yok, yok, yok. Sana son kez söylüyorum öyle bir şey yok. O anakarta RTX 3090 takman sorun teşkil etmez bile.
Bunları kimden öğrendin bilmiyorum ama iletişimi kesmeni öneririm.
Malesef öyle bir kaide var. Ben de 6500xt almak istiyordum, anakartım asus p5g41t-m lx, müşteri hizmetlerini aradım pci 4 desteklemediği için çalışmaz dediler. Şimdi mecburen gtx 1650 alacağım.

Merhaba bütçem 4400 ve altı. Şu fiyata şunu alsan daha iyi olur gibi yorumlar atmayın lütfen çünkü GTX 1650 alacağım. Kafamda 3 model var sizce hangisi beni daha çok memnun edecektir ve artı olarak hangisinin backplatesi var yok yazarsanız bir de güç girişlerini yazarsanız memnun olurum çünkü backplate + direk PCI Express'ten güç alan kartı almak daha mantıklıdır diye düşünüyorum. Ekran kartları:

Gigabyte GTX 1650 OC 4G GV-N1650OC-4GD 128 bit GDDR5 4 GB ekran kartı​

Palit GTX 1650 GP NE6165001BG1-1175a 128 bit GDDR6 4 GB ekran kartı​

Inno3D GTX 1650 Twin X2 OC 128 Bit GDDR5 4 GB Ekran Kartı

Fiyatlara Akakçe'den baktım 4300 TL üç kart da ama sanki Palit veya Gigabyte daha iyi gibi yorumlarınızı bekliyorum.

GDDR6 bellek bulunan Palit'i seçmelisiniz. Hepsinin soğutması yeterli lakin GDDR6 belleklerin oyunda gecikme ve kare hızlarına ne kadar katkı sağladığını biliyorsunuzdur.

Maalesef öyle bir kaide var. Ben de 6500XT almak istiyordum, anakartım ASUS P5G41T-M LX, müşteri hizmetlerini aradım PCI 4 desteklemediği için çalışmaz dediler. Şimdi mecburen GTX 1650 alacağım.

Ben böyle bir şey duymadım :D PCI-e 2.0 destekli anakartlarda çalışıyor. Soket 1155 i7 2700K misal.
O anakarta neden GTX 1650 takmayı düşünüyorsun? O anakart için GTX 1650'yi besleyebilen işlemci bulunmuyor.

Ben böyle bir şey duymadım :D PCI-e 2.0 destekli anakartlarda çalışıyor. Soket 1155 i7 2700K misal.
O anakarta neden GTX 1650 takmayı düşünüyorsun? O anakart için GTX 1650'yi besleyebilen işlemci bulunmuyor.
Sistemi komple değiştirebilecek ekonomik gücüm yok şu an, ekran kartım arızalandı ben de almışken sistemi yükselttiğimde de kullanabileceğim bir kart almak istiyorum. Eğer çalışır diyorsanız 6500xt alayım o zaman, darboğaz felan önemli değil sistemi yükseltene kadar idare ederim.

Sistemi komple değiştirebilecek ekonomik gücüm yok şu an, ekran kartım arızalandı ben de almışken sistemi yükselttiğimde de kullanabileceğim bir kart almak istiyorum. Eğer çalışır diyorsanız 6500XT alayım o zaman, darboğaz falan önemli değil sistemi yükseltene kadar idare ederim.

Soket 1155 anakartlarda çalıştığını gördüm ama o eski anakartla çalışır mı kesin bir şey diyemem. RX 6500XT'i alıp deneyip görmeniz gerek. Olmadıysa iade edersiniz.

Maalesef öyle bir kaide var. Ben de 6500XT almak istiyordum, anakartım ASUS P5G41T-M LX, müşteri hizmetlerini aradım PCI 4 desteklemediği için çalışmaz dediler. Şimdi mecburen GTX 1650 alacağım.

Hah? Hangi müşteri hizmeti o A320M ile RX 6500 XT kullanıyorum sadece performansı PCI-e 4.0'a göre daha düşük.
Sistemi komple değiştirebilecek ekonomik gücüm yok şu an, ekran kartım arızalandı ben de almışken sistemi yükselttiğimde de kullanabileceğim bir kart almak istiyorum. Eğer çalışır diyorsanız 6500xt alayım o zaman, darboğaz felan önemli değil sistemi yükseltene kadar idare ederim.
Hocam alın sorun yok ryzen 3 1200 ile rx 6500 kullanıyorum güç kaynağımı bi yükselttim 80+ o kadar onun dışında cayır cayır oynuyorum
Sistemi komple değiştirebilecek ekonomik gücüm yok şu an, ekran kartım arızalandı ben de almışken sistemi yükselttiğimde de kullanabileceğim bir kart almak istiyorum. Eğer çalışır diyorsanız 6500XT alayım o zaman, darboğaz falan önemli değil sistemi yükseltene kadar idare ederim.

Hocam alın sorun yok Ryzen 3 1200 ile RX 6500 kullanıyorum güç kaynağımı bir yükselttim 80+ o kadar onun dışında cayır cayır oynuyorum.

Hah? Hangi müşteri hizmeti o A320M ile RX 6500 XT kullanıyorum sadece performansı PCI-e 4.0'a göre daha düşük.

Hocam alın sorun yok ryzen 3 1200 ile rx 6500 kullanıyorum güç kaynağımı bi yükselttim 80+ o kadar onun dışında cayır cayır oynuyorum

Hocam alın sorun yok Ryzen 3 1200 ile RX 6500 kullanıyorum güç kaynağımı bir yükselttim 80+ o kadar onun dışında cayır cayır oynuyorum.
Al dene olmazsa iade süreci vs. Uğraşmamak için asus müşteri hizmetlerini aradım çalışmaz dediler. Siz bizzat denemişsiniz çalışıyor diyorsunuz, valla içim rahatladı teşekkürler. Fiyatı diğerlerine göre biraz daha uygun olduğu için VGA Sapphire RX6500 XT 4GB Gaming OC, Radeon RX 6500XT : Amazon.com.tr: Bilgisayar sipariş etmeyi düşünüyorum.

Al dene olmazsa iade süreci vs. uğraşmamak için ASUS müşteri hizmetlerini aradım çalışmaz dediler. Siz bizzat denemişsiniz çalışıyor diyorsunuz, vallahi içim rahatladı teşekkürler. Fiyatı diğerlerine göre biraz daha uygun olduğu için VGA Sapphire RX6500 XT 4GB Gaming OC, Radeon RX 6500XT : Amazon.com.tr: Bilgisayar sipariş etmeyi düşünüyorum.

Hocam bende de Sapphire modeli var zaten 8 pin bağlantılı bir PS'unuz var ise ve az da olsa işlemciniz besleyecek ise hiç düşünmeden alın GTX 1650 modelinden %25 daha güçlü hem.

Yeni konular

Geri
Yukarı