GTX 1650 HDMI-VGA dönüştürücülü sitsemde ekran gidiyor

GTX 1070

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Oyunlarda arada bir ekran gidiyordu. Bugün Minecraft oynarken garip bir şey fark ettim. Bazı yerlere bakınca ekran gidiyor ve gelmiyor fare ile ekranı döndürünce ekran geliyor. Bilgisayarı vatandan sıfır olarak aldık. İlk taktığımda ekranım normale göre biraz kararmıştı çok takmadım ama oyunlarda böyle olması bana normal gelmedi. Sizce sorun nedir? Ekran kartım GTX 1650.

Oyunlarda arada bir ekran gidiyordu. Bugün Minecraft oynarken garip bir şey fark ettim. Bazı yerlere bakınca ekran gidiyor ve gelmiyor fare ile ekranı döndürünce ekran geliyor. Bilgisayarı vatandan sıfır olarak aldık. İlk taktığımda ekranım normale göre biraz kararmıştı çok takmadım ama oyunlarda böyle olması bana normal gelmedi. Sizce sorun nedir? Ekran kartım GTX 1650.

Kablolara bakın belki bozuktur, değilse iyi ama bozuksa yenisini almanız gerekiyor. Çünkü bende bunlan karşılaştım ve yeni kablo alma zorunda kaldım iyi günler.

Ve ekran kartınızı bir güncellemeyi deneyiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablolara bakın belki bozuktur, değilse iyi ama bozuksa yenisini almanız gerekiyor. Çünkü bende bunlan karşılaştım ve yeni kablo alma zorunda kaldım iyi günler.

Ve ekran kartınızı bir güncellemeyi deneyiniz.
son sürümünü nasıl kontrol edebilirim?

Buyuk ihtimalle donusturucude sorun.
Onuda vatandan sıfır olarak aldık.

Son sürümünü nasıl kontrol edebilirim?

Onuda vatandan sıfır olarak aldık.

Normalde sürücüleriniz hepsi aygıt yöneticisinde olur. Arama kısmına Aygıt Yöneticisi yazın bakın belki oradadır. Yoksa kutusu halen sizdeyse kutusunu kontrol edin çünkü aldığınız zaman kağıt falanda koyuyorlar onları okuyun.

Geri
Yukarı