GTX 1650 i5 3470 Sistemde RDR 2 50-60 arası FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11
Anladım Yani İşlemci Değişmesi İçin Ana Kart Değişmesi Gerekiyormu?
Gerekiyor hocam. Her işlemcinin ve anakartın farklı pinleri oluyor. 7. nesil işlemcileri 1155 pin anakarta takamazsın mesela. Ya da i5 3470'i de LGA 775'e takamazsın gibi gibi. Bu konuda biraz bilgi sahibi olursan senin için iyi olur.

Oyunu açabilmesi bile mutlu etti beni açıkçası. Benim de işlemcim i5 3470, ve hiç de patates değil. Ama aşırı güçlü de değil. Bu durum beklentiye göre de değişir. Modern AAA oyunlar oynayacaksan işlemciyi değiştirmek zorundasın.
Hocam i5 6600k Alınırmı Sizce 1650 için rahat olurmu darboğaz olmadan yani oyun olarakta.

Hocam AMD geç bence eğer anakart değişirsen.

Yani hocam Anakart işlerinden pek anlamıyorum işlemcide AMD taraftarıyım ama ne alacağım kararsızım

Hocam i5 6600K alınır mı sizce? 1650 için rahat olur mu darboğaz olmadan yani oyun olarak da.
Hocam her işlemci her anakarta takılmıyor işlemcinin soketi ile takacağınız anakartın soketi aynı olmalı. İşte o yüzden para varsa anakart değiştirmenizi önerdik. Mesela i5 6600K mevcut anakartınız ile uyumsuz olduğu için çalışmayacak. Eğer anakart değiştirmek istemiyorsanız takabileceğiniz en güçlü işlemci i7 3770K. Siz mevcut bütçenizi söyleyin parçaları biz öneririz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı