GTX 1650 için ideal RDR2 ayarı nasıl olmalıdır?

60 FPS'in altına düşmekte sorun olduğunu düşünmüyorum şahsen benim kart 6600XT ben 1650'den çok daha güçlü olan bir kartla 50 FPS bandında takılıyorum o aradaki 10 FPS ile çok görüntü değişiyor maalesef.
Singleplayer oyunlarda FPS'i çok umursamamak lazım bence.

60 FPS'in altına düşmekte sorun olduğunu düşünmüyorum şahsen benim kart 6600XT ben 1650'den çok daha güçlü olan bir kartla 50 FPS bandında takılıyorum o aradaki 10 FPS ile çok görüntü değişiyor maalesef.
Singleplayer oyunlarda FPS'i çok umursamamak lazım bence.
60FPS akıcılığı olmadan pek rahat edemiyorum, zevk alamıyorum. 50FPS'e kadar kabulüm ama.

60FPS akıcılığı olmadan pek rahat edemiyorum, zevk alamıyorum. 50FPS'e kadar kabulüm ama.

Bende 50'nin altına düştüğünde görüntü iğrençleşmeye başlıyor 60 FPS ile 50 FPS arasında fazla görüntü farkı hissettim o yüzden 10 FPS feda ettim yoksa 60 FPS'in 10'u yüzde 16 falan yapıyor fazla bir değer.

Bende 50'nin altına düştüğünde görüntü iğrençleşmeye başlıyor 60 FPS ile 50 FPS arasında fazla görüntü farkı hissettim o yüzden 10 FPS feda ettim yoksa 60 FPS'in 10'u yüzde 16 falan yapıyor fazla bir değer.
Yüksek-orta-düşük karışık bir ayar yaptım 55-65 arası alıyorum bence güzel değerler.

Amd radeon uygulamasından süper çözünürlük ayarını açtım oyun içinde çözünürlüğü 1080p den 990p ye çektim bayağı fps artışı oldu o kar ettiğim fps i de görüntüyü arttırmak için kullandım

NVIDIA ayarlarını çok bozmadan ufak ufak kurcalamayı deneyebilirsin NVIDIA da da fps arttıran güzel özellikler var sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı