GTX 1650 için PSU tavsiyesi

Şu an sahip olduğunuz PSU, normal kasalarda kullanılan PSU şekilinde değil.
Eğer hazır bir sistem kullanıyor iseniz, normal PSU ile kullanabilmeniz mümkün görünmüyor.

Bunun cevabı benden önce verildi, kalabalık yapmasın diye yazmadım.

Değil.

İleride güncelleme yapmayacaksa gayet de gereksiz. 1650 ile RVN falan kazar anca.
Şimdilik ekran kartı ssd psu alacağım ki bu da babamın maaşı ediyor belki de geçiyordur. Onları daha sonra alabilirim sanırım. Ekran kartını almışken iyisini almak istiyorum gittikçe de pahalanıyor zımbırtılar.

Şimdilik ekran kartı ssd psu alacağım ki bu da babamın maaşı ediyor belki de geçiyordur. Onları daha sonra alabilirim sanırım. Ekran kartını almışken iyisini almak istiyorum gittikçe de pahalanıyor zımbırtılar.
İleride güncelleyeceksen alabilirsin. Kasanın fotoğrafını atar mısın lütfen?

İleride güncelleme yapmayacaksa gayet de gereksiz.
Yıl 2021'e gelmiş ekran kartına deli gibi yüklenen oyunlar var siz hala gereksiz diyorsunuz. Fazla dar görüşlüsünüz. Örneğin1080P max CyberPunk (biliyorum optimizasyonu çöp ama en yeni bilinen oyunlardan) oyununda besleyecektir rahatça.

Şu an sahip olduğunuz PSU, normal kasalarda kullanılan PSU şekilinde değil.
Eğer hazır bir sistem kullanıyor iseniz, normal PSU ile kullanabilmeniz mümkün görünmüyor.
Ben de diyorum neden internetteki psu'lar gibi değil. Sistemim hazır galiba her şeyi dell marka kasa, ana kart, psu. Yani normal psu alsam bu sistemde kullanamaz mıım?

Mining tövbe yapanlardan da hoşlanmıyorum onlar yüzünden piyasanın geldiği hale bak ilk ekran kartı almayı düşündüğümde 1050ti karar vermiştim vw 1300₺ idi 20 gün sonra 2500₺ oldu.
Emin olun mining, stok sorununun çok küçük bir kısmını oluşturuyor. Önceden de mining yapılıyordu. Şuan da çip krizi var bu yüzden stoklar çok az. Dolayısıyla fiyatlar çok fazla.

Hemen çekeyim bir iki dakika alacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İçerisini çekeyim mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı