GTX 1650 laptop 531.79 sürümüne güncellenmeli mi?

Dorzi

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8gb
SSD veya HDD modeli
SSD ve HDD
Ekran kartı
GTX 1650
Merhaba, şu anda 516.94 sürümü yüklü bende. Bu sürümde sıkıntılar var mıdır? Güncel olmak amacı ile güncelleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürüm sorunlu dediler ben geçmedim. Bazı arkadaşlar sıkıntılar yaşamış, fps dir stabil çalışmamadır, ondan çekindim ve yükseltmedim. Güncel olmak her zaman iyi değildir. Bir sonraki sürümü bekleyebilirsiniz, veya deneyip görebilirsiniz.

Sürüm sorunlu dediler ben geçmedim. Bazı arkadaşlar sıkıntılar yaşamış, fps dir stabil çalışmamadır, ondan çekindim ve yükseltmedim. Güncel olmak her zaman iyi değildir. Bir sonraki sürümü bekleyebilirsiniz, veya deneyip görebilirsiniz.
Önceki sürüm içinde aynısını dediler geçmedim. Deneyip görsem öncekine nasıl geçeceğim, Sitesinden bir öncekini indirip temiz kurulum mu yapmam gerekir? Bu arada Windows 11.

Önceki sürüm içinde aynısını dediler geçmedim. Deneyip görsem öncekine nasıl geçeceğim, Sitesinden bir öncekini indirip temiz kurulum mu yapmam gerekir? Bu arada Windows 11.
Evet DDU ile sürücüyü kaldırıp şu anjini tekrar kurarsınız uğraşmaya değer mi size kalmış. Eğer güncelleme yapacaksanız şu anki sürümünüzü indirin PC’de dursun. Bir sorun olursa direkt silip indirilen eski sürümü kurarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı