GTX 1650 laptop alınır mı?

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
Arkadaşlar 2 seneye falan üniversiteye gideceğim. Zaten fazla para baymakta istemiyorum. O yüzden GTX 1650'li laptop almaya karar verdim. Optimize ayarlarda Xbox One X ayarlarında 60FPS takılırım oyunlarda diye düşünüyorum. Nasıl sizce?
Ya da daha mantıklı seçenek var mı?
GTX 1650 performansına baktım pek de iç açıcı değilmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2 seneye falan üniversiteye gideceğim. Zaten fazla para baymakta istemiyorum. O yüzden GTX 1650'li laptop almaya karar verdim. Optimize ayarlarda Xbox One X ayarlarında 60FPS takılırım oyunlarda diye düşünüyorum. Nasıl sizce?
Bende var hocam da performansından gayet memnunum. Cyberprunk oynadım kasmadı. RDR 2 oynuyorum gayet de iyi gidiyo. Orta ayarların altına asla çekmedim. Bu arada bende Lenovo ideapad var.

Kendim GTX 1650 kullanıyorum. Şimdilik sıkıntı yok RDR2 God of War gibi oyunlar akıcı şekilde oynaya biliyorum ama 1-2 yıla artık sorun çıkarır. Tabii ne tür oyunlar oynayacağınıza bağlı.

Peki ne zaman almayı düşünüyorsunuz öneri yapabilirz.

Ortalama bir insanı oyunlarda 6-8 yıl götürür (ayar takıntısı hariç), güçsüz bir kart gibi lanse ediliyor ama şu an gayet de iyi bence. Bir oyunu rahat oynaman için gereken değerler 30-60 FPS. Ve bu kart 60 FPS'yi çoğu oyunda sağlıyor hem de orta-ultra ayarlarda, 30 FPS'de ise acimayacagi oyun yok.
Yani, her anlamda ortalama bir oyuncuya yeter, tabii eğer mümkünse 3050 ti alın ve daha da rahat edin.

Geri
Yukarı