GTX 1650 laptop PES 2021 oynatır mı?

Arda076

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sistemim aşağıdaki gibi. Sizce PES 2021 açar mı?

• Intel i5-10300H-2, 5GHz Turbo Boost ile 4, 50GHz.
  • 4 GB GDDR6 NVIDIA GTX1650 Refresh (2020 sürümü)
  • 15, 6" FHD 1920X1080 120Hz IPS mat LED ekran.
  • 16 GB (2x8GB) DDR4 2933MHz.
  • 256 GB Samsung PM981 M.2 SSD.

Aldım çok şükür.

Hayırlı olsun kardeşim sıkıntısız kullanırsın inşallah. Sana tavsiyem cihaz ilk geldiğinde kutu açılımını ve bilgisayarı ilk açarken telefonla kayıt alın ki kutudan hasarlı falan çıkarsa kullanıcı hatası demesinler diye, ayrıca cihazı açar açmaz hemen ölü piksel testi yap Monster'lerde çok oluyor, şanslıysan böyle bir şey olmaz, sonra hemen ağır bir oyun indir, FPS ve sıcaklık değerlerini MSI Afterburner ile ölç ve içine sinmeyen bir şey olursa konu aç yardımcı oluruz. Bunları neden diyorum o kadar para veriyorsun kusursuz kullan bari. Tekrardan hayırlı olsun.

Hayırlı olsun kardeşim sıkıntısız kullanırsın inşallah. Sana tavsiyem cihaz ilk geldiğinde kutu açılımını ve bilgisayarı ilk açarken telefonla kayıt alın ki kutudan hasarlı falan çıkarsa kullanıcı hatası demesinler diye, ayrıca cihazı açar açmaz hemen ölü piksel testi yap Monster'lerde çok oluyor, şanslıysan böyle bir şey olmaz, sonra hemen ağır bir oyun indir, FPS ve sıcaklık değerlerini MSI Afterburner ile ölç ve içine sinmeyen bir şey olursa konu aç yardımcı oluruz. Bunları neden diyorum o kadar para veriyorsun kusursuz kullan bari. Tekrardan hayırlı olsun.

Onları ölçmeyi pek bilmiyorum gelince siz yardımcı olur musunuz?

GTA 5 olur da PUBG Lite yerine Steam versiyonunu indir bir dene ya da Witcher 3'ü indir ki bilgisayarın performansına bakalım.

Hocam GTA çok pahalı yahu.
Hallederiz sıkıntı yok.

Hocam bilgisayarıın gelmesine az kaldı Instagram vs. size ulaşabileceğim bir sosyal medya hesabı verir misiniz gelince size ulaşayım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı