GTX 1650 laptop şarda değilken oyunlarda kasıyor

omerfaruk37

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle merhaba. Laptopum Excalibur G770 modeli. Laptop şarjdayken mükemmel bir performans veriyor fakat şarjdan çıkarınca performansı yine güzel fakat oyunlarda inanılmaz derecede kasıyor. En basitinden ETS 2 de bile kasıyor, bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
Özellikleri:
i7 9750H.
16 GB RAM
512 GB M.2 SSD.
1TB HDD.
GTX 1650.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, öncelikle merhaba. Laptopum Excalibur G770 modeli. Laptop şarjdayken mükemmel bir performans veriyor fakat şarjdan çıkarınca performansı yine güzel fakat oyunlarda inanılmaz derecede kasıyor. En basitinden ETS 2 de bile kasıyor, bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
Özellikleri:
i7 9750H.
16 GB RAM.
512 GB M.2 SSD.
1TB HDD.
GTX 1650.

Laptoplar şarjda kullanım için tasarlanır oyun için olanları. Güç tasarruf moduna alıyor kendi.

Özellikleri:
i7 9750H.
16 GB RAM.
512 GB M.2 SSD.
1TB HDD.
GTX 1650.

Batarya tam gücü veremezki kendiniz diyorsunuz tüm oyunlarda prize takılı oynayın.

Özellikleri:
i7 9750H.
16 GB RAM.
512 GB M.2 SS.

Batarya bu sisteme tam gücünü veremez hem versede yetmez gayet normal şarja takmadınız zaman iş film sosyal medya gibi şeylerde kullanabilirsiniz.

Laptoptan performans almak istiyorsan şarjda kullanmak zorundasın, batarya ile kullanmak zorundaysan GeForce Experience'dan battery booster ayarını kapat.

Zaten bu oyunlarda prizdeki hali gibi çalıştırsa laptoplar merak etmeyin FPS den daha büyük sorun şarjının ışık hızında bitmesi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı