GTX 1650 laptopa oyun önerisi

Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB HDD 128 GB SSD
Ekran kartı
GTX1650
İşlemci
i5-9300h
Oyun çok biliniyor olsa bile yazabilirsiniz. Tür kısıtlaması yok, ilgimi çekerse hepsini oynayabilirim.

Oyun çok biliniyor olsa bile yazabilirsiniz. Tür kısıtlaması yok, ilgimi çekerse hepsini oynayabilirim.

Star Wars'ı oynadım beğendim güzel oyundu unutunca tekrar oynayacağım.

Death Stranding'i Mads Mikkelsen ve Norman Reedus için oynamak istiyorum ama oynayışı çok sıkıcı gözüküyor.

God of War konuşmaya bile gerek yok unutayım tekrar oynayacağım.

Horizon Zero Dawn aldığı "boş açık dünya" eleştirileri sebebiyle beni çok soğuttu belki bakarım.

New Vegas'a bakacağım

Ori oyunlarına çok şans verdim niyeyse pek oynayamadım.

Rdr 2 deneyebilirsin.
4 kere bitirdim be kanka biraz unutayım tekrar oynayacağım sözüm olsun.

Dün bitirdim.

AC leri oynayabilirsin Valhalla dahi akıp gidiyor hala GTX 1650 ile. Fallen Order'da güzel ama bir yerden bayıyor baya çok tavsiye etmiyorum para vermenizi EA play alırsanız bir indirin bakın. GTX 1650 hala fena kart değil takılabilirsiniz.

Son düzenleme:
AC leri oynayabilirsin Valhalla dahi akıp gidiyor hala GTX 1650 ile. Fallen Order'da güzel ama bir yerden bayıyor baya çok tavsiye etmiyorum para vermenizi EA play alırsanız bir indirin bakın. GTX 1650 hala fena kart değil takılabilirsiniz.
Zaten sistemime güveniyorum ben konu adını böyle paylaşmamıştım, moderatörler değiştirmiş herhalde. ACler ise sıkıcı geliyor bana.

O zaman Shadow of War, Batman serisi, Detroit, Hitman, Star Was Battlefront 2 (Multiplayer), The Talos Principle, Insurgency Sandstorm bakabilirsiniz. Tabi ki birde BF1

Geri
Yukarı