GTX 1650 laptopta BF5 performansı nasıl olur?

Slippin Jimmy

Centipat
Daha fazla  
i5 12450H, GTX1650 ve 8 GB 3200MHz RAM bulunuyor PC'de. BF 5 yükledim performansı nasıl olur? 16 GB RAM yapsam performans artışı yaşar mıyım?

Ekran kartı watt değerini yazabilirsen iyi olur, onun dışında YouTube'a direkt "i5 12450H, GTX1650 laptop Game performances" yazarsın, çoğu oyunda sonuç çıkar. İyi oyunlar

RAM arttırmak genellikle 10 FPS falan fark ettirir, ama bana kalırsa sadece oyun bazlı düşünme, artık tarayıcılarda bile rahat gezinmek için en az 16 GB şart gibi bir şey oldu. Kesinlikle yükselt, hatta mümkünse 32 yap.

Son düzenleme:
Ekran kartı watt değerini yazabilirsen iyi olur, onun dışında YouTube'a direkt "i5 12450H, GTX1650 laptop Game performances" yazarsın, çoğu oyunda sonuç çıkar. İyi oyunlar.

RAM arttırmak genellikle 10 FPS falan fark ettirir, ama bana kalırsa sadece oyun bazlı düşünme, artık tarayıcılarda bile rahat gezinmek için en az 16 GB şart gibi bir şey oldu. Kesinlikle yükselt, hatta mümkünse 32 yap.

32 GB yapmasını gerektirecek yüksek bir sistemi yok arkadaşın.

32 GB yapmasını gerektirecek yüksek bir sistemi yok arkadaşın.
İstisnalar olabilir, örnek olarak blender tarzı tasarım uygulamaları kullanmak isteyebilir, önerilen ram miktarı 32 GB misal.(tabi tek başına ram'e bakılmıyor) Velhasıl kelam sadece sisteme bakıp, net bir şekilde "yok" demek yanlış gibi geliyor bana.

Ayrıca ölü yatırım olmaz, yükseltirse laptop'ı eğer yeni aldığı laptop düşük ramlere sahipse değiştirebilir, tabi ki garanti yanar o yüzden pek öneremem de anladın işte...

İstisnalar olabilir, örnek olarak Blender tarzı tasarım uygulamaları kullanmak isteyebilir, önerilen RAM miktarı 32 GB misal.(tabii tek başına RAM'e bakılmıyor) velhasıl kelam sadece sisteme bakıp, net bir şekilde "yok" demek yanlış gibi geliyor bana.

Ayrıca ölü yatırım olmaz, yükseltirse Laptop'ı eğer yeni aldığı laptop düşük RAM'lere sahipse değiştirebilir, tabii ki garanti yanar o yüzden pek öneremem de anladın işte...

Adam BF5 için sormuş öyle Blender tarzı uygulamaları sürekli kullanıp da 16 GB RAM'in yetmediğin fark edince zaten kendisi yükseltmesi gerektiğini anlar haliyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı