GTX 1650 laptopta ETS 2 MP 45-50 FPS normal mi?

King Dad 2

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
İ5 9300H
ETS2MP en yüksek ayarlarda boş yerde 45-50 FPS şehir içinde 20-25 FPS alıyorum normal mi?

Dosya Ekleri

• 1657821797444.png
    1657821797444.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 19
RAM kullanımı nasıl 9GB olabiliyor? Ayrıca işlemci sıcaklığı da yüksek. Arkada RAM'ı çok kullanan uygulamaları kapatın.

Hocam şimdi aklıma geldi ya ben ek olarak 4 GB daha RAM taktırmıştım.

Laptop markası ASUS TUF Gaming bana kronik ısınma sorunlu dediler.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı olması demek her bilgisayarda aynı performansı vermesi demek değil ki belki bilgisayarda trojan mevcut? Bilemeyiz. Varsayalim ki trojan vs yok o zaman hard disk doluluk oranı artmış olabilir. Sicaklik fazla olabilir. MP oynadığı için server doluluk oranı bilgisayarin performansını etkileyebilir.

Aynı olması demek her bilgisayarda aynı performansı vermesi demek değil ki belki bilgisayarda trojan mevcut? Bilemeyiz. Varsayalim ki trojan vs yok o zaman hard disk doluluk oranı artmış olabilir. Sicaklik fazla olabilir. MP oynadığı için server doluluk oranı bilgisayarin performansını etkileyebilir.

Hocam yanımda oyuncu yokken bile doluluk oranı etki yapabiliyor mu ki.

Hocam o videoda demek istediğim eğer bilgisayarda sıkıntı yoksa 8 GB RAM yeterli oluyor. Fakat arkadaşın RAM kullanımı çok yüksek.

Geri
Yukarı