GTX 1650 Low profile vs 1050 Ti Low profile

O gördüğünüz fiyatlar eski olabilir yalnız. Şu an 1050 Ti için en düşük 2100 TL, 1650'yi de 2700 civarı bulursunuz sıfırdan. Bazı siteler stoklar tükendiği halde tükendiği sıradaki fiyatını koruyarak ilanı kaldırmıyorlar. Trendyol'a bir daha bakarsanız bir köşede "tükendi" yazdığını görürsünüz.

Evet daha demin baktım ve tükendi yazıyor şimdi de sadece öyle görünce merak edip sorayım dedim yanlış bir şey yapmamak adına iyi ki de sormuşum.

Peki neden 1050 Ti 1650'den daha pahalı kendi araştırmama göre bunu söylüyorum.
GTX 1650 low profile en düşük bu: 3.300 TL

1050 Ti low profile bulamadım ama onun da normalleri 2.300 civarında en düşük.

GTX 1650 low profile en düşük bu: 3.300 TL

1050 Ti low profile bulamadım ama onun da normalleri 2.300 civarında en düşük.
Palit GeForce GTX1650 GP OC 4GB 128Bit GDDR6 Ekran Kartı | Game Garaj

Ben buradan almıştım hazır bilgisayarı kişiselleştirmiştim. 4500 e güzel bir pc dizdim kendimce

Malum stok durumundan hocam. Fırsatçılar, elinde kalan ürünleri yüksek fiyattan satıyor.

Demek ki büyüklerimiz boşuna bir ürünü iyice araştırmadan almayın dememişler.
GTX 1650 Low profile en düşük bu: 3.300 TL.

1050 Ti Low profile bulamadım ama onun da normalleri 2.300 civarında en düşük.

Low profile ekran kartları özel yapım oldukları için mi böyle pahalı oluyorlar.

Low profile ekran kartları özel yapım oldukları için mi böyle pahalı oluyorlar.
Low profile olmayanlar da aynı fiyat şu an. Ekran kartı piyasası kafayı yedi iyice. Ben 1.5 ay önce GTX 1650'yi piyasa düzelene kadar beklemek istemeyip 2.600 TL'ye almıştım, şimdi 3.300 en düşük fiyat, iyi ki almışım diyorum. Eğer siz de benim gibi pandemi varken bol bol oyun oynayayım yasaklar kalkınca zaman olmayacak diye düşünenlerdenseniz paraya kıyabilirsiniz, çünkü Mayıs sonlarında 4.000'i geçmiş olacak tahminimce.

Low profile olmayanlar da aynı fiyat şu an. Ekran kartı piyasası kafayı yedi iyice. Ben 1.5 ay önce GTX 1650'yi piyasa düzelene kadar beklemek istemeyip 2.600 TL'ye almıştım, şimdi 3.300 en düşük fiyat, iyi ki almışım diyorum. Eğer siz de benim gibi pandemi varken bol bol oyun oynayayım yasaklar kalkınca zaman olmayacak diye düşünenlerdenseniz paraya kıyabilirsiniz, çünkü mayıs sonlarında 4.000'i geçmiş olacak tahminimce.

Tamamdır teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı