GTX 1650 OC vs RX 580

zilyoner

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jailor's Room
Daha fazla  
Kuzenime ikinci el kart alacağız. İkisinin de durumu iyi sayılır. Tam olarak marka, modelleri ise; ASUS Dual RX 580 4GB OC vs Gigabyte GTX1650 OC 4GB. İkisi arasında kaldık. Ben RX 580'e daha yakınım. Fakat arada çok fark yok ise sürücü stabilizasyonu nedeniyle vesaire 1650 OC'yi almak da mantıklı olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuzenime ikinci el kart alacağız. İkisinin de durumu iyi sayılır. Tam olarak marka, modelleri ise; ASUS Dual RX 580 4 GB OC vs Gigabyte GTX1650 OC 4 GB. İkisi arasında kaldık. Ben RX 580'e daha yakınım. Fakat arada çok fark yok ise sürücü stabilizasyonu nedeniyle vesaire 1650 OC'yi almak da mantıklı olabilir.

Arada bayağı fark var. RX 580 alın.

1 yıl RX 590 kullandım. Ama hiçbir şekilde tam performansını alamadım kartın. Sürücü kaynaklı mıdır değil midir bilemem. 580'de durumlar nasıldır bilemem ama tavsiyem 1650 OC yönünde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kuzenime ikinci el kart alacağız. İkisinin de durumu iyi sayılır. Tam olarak marka, modelleri ise; ASUS Dual RX 580 4GB OC vs Gigabyte GTX1650 OC 4GB. İkisi arasında kaldık. Ben RX 580'e daha yakınım. Fakat arada çok fark yok ise sürücü stabilizasyonu nedeniyle vesaire 1650 OC'yi almak da mantıklı olabilir.
Hocam durumun anlaşılması için abartacağım ama 580 içinden geçer.

Geri
Yukarı