GTX 1650 overclock değerleri nasıl?

Cingilbort

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu değerler iyi mi?
Core cloku en fazla +100 yapabildim +105 yapsam bile test programı kapatıyor kendini.
Memory clocku +1400 yaptım sıkıntı çıkarmadı ama bir güven alamayıp tekrar +1200 de bıraktım, bu değerler iyi mi yoksa zarar mı?

IMG_20210520_180038.jpg

Arkadaşlar bu değerler iyi mi?
Core cloku en fazla +100 yapabildim +105 yapsam bile test programı kapatıyor kendini.
Memory clocku +1400 yaptım sıkıntı çıkarmadı ama bir güven alamayıp tekrar +1200 de bıraktım, bu değerler iyi mi yoksa zarar mı?

Eki Görüntüle 1033012

Memory'den kısıp Core clock a vermeyi denedin mi ve kartının ekstra güç girişi var mı kablo ile yoksa anakarttan mı güç alıyor?

Memory'den kısıp Core clock a vermeyi denedin mi ve kartının ekstra güç girişi var mı kablo ile yoksa anakarttan mı güç alıyor?
Ekran kartının güç kablosu var, memoryi hiç vermiyip, core cloka verdim ama yine program kapadı kendini. Voltajı full yaptım yine core clokta +100 ün üstüne çıkamadım. Bende memory clokta yüklendim test prohgramında 20 fps farkı oldu oyunlarda da aynı şekil.
Forza horizon 4 de ultra mssa 2 de 58 fps alıyorken oc sonrası her şey ekstrem mssa 8 de 64 fps verdi.

Geri
Yukarı