Çözüldü GTX 1650 oyun oynarken çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SllentStormm

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu açıyorum oyun açılıyor ama kısa bir süre geçtikten sonra ekran kartı kullanımı %0 a düşüyor ve görüntü donuyor ama arkadan ses gelmeye devam ediyor Alt Tab atabiliyorum sadece oyun donuyor.
Bilgisayara format attım DDU ile driveri silip tekrar yükledim BIOS güncelledim ama hala düzelmedi.

Sistemim:
i3 10100F.
GTX 1650.
16 GB RAM.
512 GB SSD.

OCCT ile bir GPU testi yap.
Yaptım her şey normal gözüküyor. Temiz kurulum yaparak tekrar w10 a geçtim ve düzelmedi elimden gelebilecek her şeyi denedim pazartesi teknik servise göndereceğim yardımlarınız için teşekkür ederim.

Peki birşey daha soracağım hocam aygıt yöneticisine girdiğimde pci aygıtı diye birşey var bundan kaynaklanıyor olabilir mi @claus rahatsız ettiğim için kusura bakmayın
1679772471734.png

O aygıtın sorunun ile alakası yoktur. Ekran kartında donanımsal sorun olabilir. Eğer GPU güncel ve Nvidia deneti masasında oyunu seçip masksimum performansı seç dediğine rağmen...
Abi sen çok bilgili birisi gibisin son bir soru daha sorabilir miyim? Ben şimdi yarın ekran kartını teknik servise göndereceğim ama aklıma bir soru takıldı bu sorun anakart'dan kaynaklanıyor olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı