GTX 1650 R5 5500 sistem kaç TL eder?

5800 TL'ye kime sattın dostum? O paraya RTX 2070 var 2.elde. Dediğin bana pek inandırıcı gelmedi kusura bakma. Ayrıca 1650 Super'in 0'ı asla 8K etmez. Eğer bir yer o fiyata satıyorsa bile kazıkçıdır kanıt olarak da atılamaz bu. 1650 Super'in 2.el değeri 2300 ile 3100 TL arası olabilir marka ve modele bağlı olarak.

Bu model ASUS'a ait olmasına rağmen 8500TL ben MSI versiyonunu sattım MSI her zaman daha iyi kalite ve performans verir bunu sakın unutma benim 5800TL'ye satmam çok normal hatta ben arkadaşlarıma sorduğumda keşke daha fazlaya satsaydın dediler dolar 26TL hatırlatmak isterim :)

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2023-06-28 172030.png
    Ek Açıklama 2023-06-28 172030.png
    60,4 KB · Görüntüleme: 27
Bu model ASUS'a ait olmasına rağmen 8500TL ben MSI versiyonunu sattım MSI her zaman daha iyi kalite ve performans verir bunu sakın unutma benim 5800TL'ye satmam çok normal hatta ben arkadaşlarıma sorduğumda keşke daha fazlaya satsaydın dediler dolar 26TL hatırlatmak isterim :)
Mesajımda bile bir yer 8kya satıyorsa bu kazıkçılıktır örnek olarak verilemez demiştim ama okumamışsın dostum. Bu tamamen fahiş fiyattan ibaret. 1650 Super artık piyasada olan bir kart değil bildiğim kadarıyla, elinde hala kalanlar da rastgele kafasına göre fiyat koyuyorlar. Bir 1650 Super Gaming X de olsa ROG Strix de olsa ne olursa olsun bu parayı etmez. Ayrıca Asus'a ait olması ne demek? Asus ekran kartı kötü MSI iyi mi demek? Asus aynı ekran kartını birçok farklı seride üretiyor. Rog Strix de var Phoenix de var 1650 Super'de Asus markasında. Ezbere konuşuyorsun çok belli. İnsanları yanlış bilgilendirmeyelim doğru şeyler bilmiyorsak daha iyi :)

Kişinin dediği ekran kartı Galax serisi normalde 1650 Super 8-9k arası değişkenlik gösteriyor zamanında 1650 Super'ım vardı kullandım yaklaşık 3 ay önce ekran kartını 5800TL gibi bir fiyata sattım şu anda doların artması ile o ekran kartını 5800TL'ye çok rahat satabilirsin.

Selim senin baktığın 1650 Super ekran kartı evet fakat ekran kartının yapımcıları farklı oldukça fiyat artar örneğin MSI ekran kartı ile ASUS ekran kartı arasında uçurum şekilde fark var oradan yola çıkacak olursak bence gayet makul bir fiyat taki ben kendi ekran kartımı (1650 Super) 3 ay önce 5800TL gibi bir fiyata sattım ve o zamanın dolar fiyatıyla şu anki dolar fiyatı arasında çok fazla fark var yeni rahatlıkla satabilir RAM konusuna gelecek olursak kişinin kullandığı RAM yaklaşık 5000-5500 arası yani RAM 3000 gayet rahat satabilirisn :)

Alan kişiyi gayet güzel kazıklamışsınız ayrıca o RAM'i 3000 liraya satan yer bayağı kazık atıyordur 2. elde o RAM'ler taş çatlasa 800 TL eder.

Mesajımda bile bir yer 8kya satıyorsa bu kazıkçılıktır örnek olarak verilemez demiştim ama okumamışsın dostum. Bu tamamen fahiş fiyattan ibaret. 1650 Super artık piyasada olan bir kart değil bildiğim kadarıyla, elinde hala kalanlar da rastgele kafasına göre fiyat koyuyorlar. Bir 1650 Super Gaming X de olsa ROG STRIX de olsa ne olursa olsun bu parayı etmez. Ayrıca ASUS'a ait olması ne demek? ASUS ekran kartı kötü MSI iyi mi demek? ASUS aynı ekran kartını birçok farklı seride üretiyor. ROG STRIX de var Phoenix de var 1650 Super'de ASUS markasında. Ezbere konuşuyorsun çok belli. İnsanları yanlış bilgilendirmeyelim doğru şeyler bilmiyorsak daha iyi :)

Sana kötü bir haberim var internette gördüğün ucuz fiyatlara satılan ekran kartları aslında stokta olmayan ekran kartı fiyatlarıdır kendilerini aradığında 5000TL'nin eski fiyat olduğunu söyleyecekler ben bunu bir bilgisayarcı abiden duydum 5000TL'ye 1650 Super hiçbir yerde bulamazsın MSI muhabbeti şöyle markalar kendi popülerliğine göre bir fiyat biçiyorlar örneğin Samsung'un en iyi telefonu 20k Apple'ın en iyi telefonu 70k gibi düşün MSI sırf MSI ismine sahip diye daha pahalı bir fiyata satıyor haberin olsun internette gördüğün ucuz fiyatlara aldanma onları aradığında muhtemelen sana ya stokta kalmadı ya da eski fiyat diyecekler tabii senin dediğin şekilde de olabilir ama benim bildiğim böyle bir de ben bizzat 5800TL'ye sattığım için kendimden emin bir şekilde konuşuyorum tabii sende haklısın ama markadan markaya fiyat artışı düşüşü çok fazla şekilde bariz.

GTX 1650 Super Galax GPU.
R5 5500 işlemci.
16 GB RAM Ballistix RAM.
B450 S2H anakart.
240 GB Netac SSD.
Pollux kasa.
Km-RX 9 klavye.
Snopy hoparlör.
75 Hz LG monitör.

Bu sistem kaç TL eder?
(Toplama sadece işlemcinin garantisi sürüyor.)
Sistemin herhangi bir sorunu yok.
Monitörsüz sıfırının 12800 TL olduğunu varsayarsak 11 civarına rahat gider.

Sana kötü bir haberim var internette gördüğün ucuz fiyatlara satılan ekran kartları aslında stokta olmayan ekran kartı fiyatlarıdır kendilerini aradığında 5000TL'nin eski fiyat olduğunu söyleyecekler ben bunu bir bilgisayarcı abiden duydum 5000TL'ye 1650 Super hiçbir yerde bulamazsın MSI muhabbeti şöyle markalar kendi popülerliğine göre bir fiyat biçiyorlar örneğin Samsung'un en iyi telefonu 20k Apple'ın en iyi telefonu 70k gibi düşün MSI sırf MSI ismine sahip diye daha pahalı bir fiyata satıyor haberin olsun internette gördüğün ucuz fiyatlara aldanma onları aradığında muhtemelen sana ya stokta kalmadı ya da eski fiyat diyecekler tabii senin dediğin şekilde de olabilir ama benim bildiğim böyle bir de ben bizzat 5800TL'ye sattığım için kendimden emin bir şekilde konuşuyorum tabii sende haklısın ama markadan markaya fiyat artışı düşüşü çok fazla şekilde bariz.
Hemen sana stokta olan 5800 TL'ye 2.el sattığını "iddia" ettiğin ekran kartıyla aynı fiyatta olan bir ekran kartı atayım. RX 6600, 1650 Super'den kat kat daha iyi ve birebir satıcısı Hepsiburada iken 5750 TL'ye satılıyor.
Buna da çakma, dolandırıcılık veya "stokta yok" demezsin herhalde :)
Al bu da sana 2.el MSI 1650 Super. Daha konalı 1 hafta olmuş. 2300 TL. Daha ne kanıtlar atayım?

Niye stokta kalmadı falan desinler ayrıca 1650 Super sıfırı için 5000 TL bile fazla.

Hemen sana stokta olan 5800 TL'ye 2.el sattığını "iddia" ettiğin ekran kartıyla aynı fiyatta olan bir ekran kartı atayım. RX 6600, 1650 Super'den kat kat daha iyi ve birebir satıcısı Hepsiburada iken 5750 TL'ye satılıyor.
Buna da çakma, dolandırıcılık veya "stokta yok" demezsin herhalde :)
Al bu da sana 2.el MSI 1650 Super. Daha konalı 1 hafta olmuş. Daha ne kanıtlar atayım?

1650 piyasasının bu kadar düştüğünü bilmiyordum 2300TL'ye 1650 almak bana göre imkansız fakat senin attığında alabiliyoruz KB <3 fiyatların bu kadar düştüğünü bilmiyordum. :)

1650 piyasasının bu kadar düştüğünü bilmiyordum 2300TL'ye 1650 almak bana göre imkansız fakat senin attığında alabiliyoruz KB <3 fiyatların bu kadar düştüğünü bilmiyordum. :)
Sadece benim attığımda değil Türkiye'nin 4 bir yanında bu fiyatlara 1650 Super hem de "MSI" alınabiliyor dostum. 1650 Super hiçbir zaman dediğin fiyatlara kadar yükselmedi. Dediğinin doğru olmadığını düşünüyorum neden böyle bir iddia attığını da bilemedim.

Dosya Ekleri

• 998.PNG
    998.PNG
    243,3 KB · Görüntüleme: 17
Sadece benim attığımda değil Türkiye'nin 4 bir yanında bu fiyatlara 1650 Super hem de "MSI" alınabiliyor dostum. 1650 Super hiçbir zaman dediğin fiyatlara kadar yükselmedi. Dediğinin doğru olmadığını düşünüyorum neden böyle bir iddia attığını da bilemedim.

Ya ben 5800TL'ye satınca gaza geldim hala aynı fiyata satabileceğini düşündüm xD.

Geri
Yukarı