GTX 1650 R6'da FPS düşmesi

JazRest

Centipat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, öncelikle birkaç gündür R6'da çok FPS düşmesi yaşıyorum. Daha önce sıkıntısız çalıştırmasına rağmen şu an bir sıkıntı var ve oyunda ilk 3-5 oyun donma yok ama daha sonra donmaya başlıyor ve %100 kullanımı gösteriyor. Ayarlarım en düşükte ve 1600x900 oynuyorum, Experience ayarlarını yapınca daha fazla donmaya başlıyor.

Ryzen 3 3200G
GTX 1650 4 GB Dual
16 GB ve dramli M.2 var. Normal mi? İşlemcimin kötü olduğunu biliyorum ama daha kötü bilgisayar ile oynadığım dönemleri hatırlıyorum.

Arkadaşlar merhaba, öncelikle birkaç gündür R6'da çok FPS düşmesi yaşıyorum. Daha önce sıkıntısız çalıştırmasına rağmen şu an bir sıkıntı var ve oyunda ilk 3-5 oyun donma yok ama daha sonra donmaya başlıyor ve %100 kullanımı gösteriyor. Ayarlarım en düşükte ve 1600x900 oynuyorum, Experience ayarlarını yapınca daha fazla donmaya başlıyor.

Ryzen 3 3200G.
GTX 1650 4 GB Dual.
16 GB ve dramli M.2 var. Normal mi? İşlemcimin kötü olduğunu biliyorum ama daha kötü bilgisayar ile oynadığım dönemleri hatırlıyorum.

3-5 oyundan sonra cihaz ısındığı için powerthorttling olabilir rica etsem sıcaklık değerlerini paylaşabilir misin?

Sorunu çözdüm DirectX ile bir arıza var Vulkan ile çalıştırınca oyunda herhangi bir donma yaşamıyorum ve bu sorunun R6 farkında çoğu oyuncuda varmış yeni yamada düzeltiliceğini söylediler teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı