GTX 1650 RX 560'a takas edilir mi?

Yine kazık. En az 1500 TL vermesi gerekiyor üstüne.

Teşekkürler hocam, arkadaşta ilkokuldan arkadaşım. Öyle kazık atacak bir tipi yok, demek ki piyasayı bilmiyor. Yoksa hesabı vs hep o öderdi. Cömert birisi yani, zaten bilgisayar alırken defalarca bana sordu pek bilmediği için piyasayı.

Teşekkürler hocam, arkadaşta ilkokuldan arkadaşım. Öyle kazık atacak bir tipi yok, demek ki piyasayı bilmiyor. Yoksa hesabı vs Full o öderdi. Cömert birisi yani, zaten bilgisayar alırken defalarca bana sordu pek bilmediği için piyasayı.
Bilmemek bir suç değil. İlkokuldan arkadaşın çok da kazık atacağını sanmıyorum. Bilgisizliğine verin 🙂

Takaslamana gerek yok. Kartın RX 560'dan daha iyi, ben de 1650 kullanıyorum.

Teşekkürler hocam. Bu arada konu dışı olacak ama, kartınızdan memmun musunuz? Ben bilgisayarı komple 2 hafta önce aldımda.

Teşekkürler hocam. Bu arada konu dışı olacak ama, kartınızdan memmun musunuz? Ben bilgisayarı komple 2 hafta önce aldımda.
Ben de sistemi dün satın aldım :). Herhangi bir sıkıntısını görmedim. Tek fanlı modeli kullanıyorum, her oyunu aşağı yukarı yüksekte oynuyorum. Sizin sisteminizi inceledim, bir tane aynı bellekten daha alırsanız şahane olur gibi.
1622753616222.png

Yakın zamanda RAM takviyesi yapacağım hocam. Hayırlı uğurlu olsun size de. Hocam çok soru sordum, kusuruma bakmayın lakin sizin kart boşta 34 derece aralığında çalışıyor benimki, 44 derece aralığında sizce normal midir? (sizin kart markasını bilmiyorum, benimki yazdığım gibi INNO3D.)

1622753808648.png

Ben de sistemi dün satın aldım :). Herhangi bir sıkıntısını görmedim. Tek fanlı modeli kullanıyorum, her oyunu aşağı yukarı yüksekte oynuyorum. Sizin sisteminizi inceledim, bir tane aynı bellekten daha alırsanız şahane olur gibi. Eki Görüntüle 1054905

Yakın zamanda RAM takviyesi yapacağım hocam. Hayırlı uğurlu olsun size de. Hocam çok soru sordum, kusuruma bakmayın lakin sizin kart boşta 34 derece aralığında çalışıyor benimki, 44 derece aralığında sizce normal midir? (sizin kart markasını bilmiyorum, benimki yazdığım gibi INNO3D.)

Eki Görüntüle 1054911
İzmir'de yaşıyorum, burası aşırı soğuk şu anda. Normaldir diye düşünüyorum. Ortamdan ortama sıcaklık değişiklilik gösteriyordur belki.

İzmir'de yaşıyorum, burası aşırı soğuk şu anda. Normaldir diye düşünüyorum. Ortamdan ortama sıcaklık değişiklilik gösteriyordur belki.

Ben çok doğu'da yaşıyorum hocam. Neyse markadan falan olabilir. Teşekkürler...

Yeni konular

Geri
Yukarı