GTX 1650 Ryzen 3 1200 AF sistem alınır mı?

Gökdeniz Baş

Hectopat
Öncelikle hepinize merhaba. Böyle bir bütçem var ve böyle bir sistem buldum. Darboğaz yapar mı veya bu fiyata bildiğiniz başka bir sistem var mı?

İşlemci değiştirme şansınız var mı ?
Eğer hala almadıysanız o işlemci ile ekran kartı darboğaz yapıyor almanızı önermem gidin 1050Ti sistemi alın aynı performansı alırsın.

İşlemci değiştirme şansınız var mı?
Eğer hala almadıysanız o işlemci ile ekran kartı darboğaz yapıyor almanızı önermem gidin 1050 Ti sistemi alın aynı performansı alırsın.

İşlemci yükseltmek için ekran kartından kısılmaz.
İleride işlemciyi satıp 1600 AF alıp RAM'i 8x2 yaparsanız alınır.

İsterse 10700k taksın yine de ekran kartı gücüyle fark kapanır, daha performanslı olmaz.

Biliyorum dostum merak etme de sen şu an neden bahsediyorsun anlamadım.
Ben şu an için 1200 AF GTX1650 ile darboğaz yapar zevkli bir oyun keyfi vermez demek istiyorum sen başka şeyler çıkartıyorsun.🤠

1050 Ti sistem alın aynı performansı alın demişsiniz, onu yanıtlayacaktım.

CS:GO Valorant tarzı oyunlarda evet aynı performansı alır çünkü 1200 AF dediğimiz işlemci vasat... İ3.8nesil bile o işlemciyi tokatlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bol bol drop giriyor ayrıca kullanım değerlerine bakın ciddi darboğaz var yani *eğer ileride yükseltme yapılmayacak ise* bu sistem alınmaz.

Geri
Yukarı