GTX 1650 Ryzen 3 3100 sistem ederi nedir?

Bak yine aynı durum. Düşük yazsan da yüksek yazsan da gülücük atanlarımız mevcuy (bkz. @FarukS ). Bence piyasaya göre bir fiyata koyun gitsin yoksa burada kafayı yiyip çıkarsınız.
İkinci el piyasasından hiç anlamayıp gelip burada absürt fiyatlar yazan sen hiçbir sorun yok ben gülücük atınca sorunlu olan ben. Bir kere ekran kartının ikinci el fiyatlarına bakmalısın ikinci elden o ekran kartı hiç yoktan 2.5-3 arası gidiyor sen tutmuşsun 4 yazmışsın anakart ram ssd power kasa hepsi bedava mı? Adam tutmuş sadece ekran kartı 5 diyor kafayı yemişsiniz. :D

İkinci el piyasasından hiç anlamayıp gelip burada absürt fiyatlar yazan sen hiçbir sorun yok ben gülücük atınca sorunlu olan ben. Bir kere ekran kartının ikinci el fiyatlarına bakmalısın ikinci elden o ekran kartı hiç yoktan 2.5-3 arası gidiyor sen tutmuşsun 4 yazmışsın anakart ram ssd power kasa hepsi bedava mı? Adam tutmuş sadece ekran kartı 5 diyor kafayı yemişsiniz. :D
Ğ. Technopat kitlesinin ikinci el bölümünde verdiği fiyatlara bir göz at derim. Ölü fiyattan farkı yok.
Haklısın hocam iyi forumlar. @FarukS

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı