GTX 1650 sistem alınır mı?

15.000 bütçem var. Hangi siteden alayım

hangi siteden alayım

15.248 TL tutuyor.

Kesinlikle alma, hayatinin hatasini yaparsin. Asagidaki sistemi kasayi VG11A yapip almani oneririm. Monitor olarak onerim de asagida. Kalan parayla da kalan ekipmanlari alirsin. Ekipman alirken de konu acmani oneririm.

15.248 TL tutuyor.

Çok teşekkür ederim alacağım bunu

Bu bilgisayar alınır mı?

İşlemcinin desteklediği RAM frekansı çok düşük. Ve işlemcisinin 2500₺ olduğu bu sistemi neden bu kadar pahalı yapmışlar anlamadım. Bu sistemden kesinlikle ama kesinlikle uzak durun. Bu paraya kendiniz güzel bir sistem toplarsınız.

Alacağınız zamanda ben bu sistemi alıyorum diyerek konu açarsanız daha iyi olur ama bu fiyata bunun gibi sistemler alabilirsiniz.

Zaten genellikle ayni parcalar oluyor bu fiyata hocam. Trendyol'dakini bahsetmiyorum RX 6600 sistemler gibi dusun. Arkadas onu alirsa en azindan fiyatini hak eden sistem almis olur. Ben de Gaming gen TR'den aldim sıkıntı yasamadim kargo verilme suresi biraz uzun olabilir ama aşırı uzun degil sonucta test yapilarak gonderiliyor.

Kesinlikle alma, hayatinin hatasini yaparsin. Asagidaki sistemi kasayi VG11a yapip almanı oneririm. Monitor olarak onerim de asagida. Kalan parayla da kalan ekipmanlari alirsin. Ekipman alirken de konu acmani oneririm.

Monitor olarak daha fazla verip bunu almasi iyi olmaz mi? Ben kullanıyorum, oneririm.

Geri
Yukarı