GTX 1650 sistem BF1'de nasıl performans verir?

asfaloth5

Centipat
Daha fazla  
Sistemim GTX1650 i510300H 8×2 RAM laptopla BF1'de düşük ayarlarda sabit 60FPS alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ultra - High ayarlarda bile 60fps alırsın.

Düşük ayarlara gerek yok, 1080p orta-yüksek karışık 60 FPS rahat alırsın.

Düşük ayarlara gerek yok, 1080p orta-yüksek karışık 60 FPS rahat alırsın.

Ya birkaç ay önce yüklemiştim BF1'i, ama o zamanlar 8 GB RAM vardı. Ve Online'da bayağı kasıyordu. Şİmdi 16 ya çıkardım. Sence etki eder mi? Önceden BF5 de yüklüydü. Ama BF5'te en düşük ayarlarda sabit 60 alamıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya birkaç ay önce yüklemiştim BF1'i, ama o zamanlar 8 GB RAM vardı. Ve Online'da bayağı kasıyordu. Şİmdi 16 ya çıkardım. Sence etki eder mi? Önceden BF5 de yüklüydü. Ama BF5'te en düşük ayarlarda sabit 60 alamıyordum.

Çift kanal RAM olunca çok ciddi fark yaratır.

Laptopun GTX 1650'yi kullandığına emin misin? BF5 de sabit 60fps almaması imkansız gibi birşey. Belki ramden kaynaklıdır.

Intel de pek fark yaratmıyor çift kanal olması ama 8 GB RAM yeterli olmaz herhalde.

Alakası yok Intel veya AMD işlemci olmasının, çift kanal demek bant genişliğinin artması demektir, oyunlarda ve tüm uygulamalarda ciddi performans farkı oluşur. DDR5 bellekler bunun dışında.

Geri
Yukarı