GTX 1650 sistem Cyberpunk 2077 kaldırır mı?

namivinka

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Cyberpunk 2077 ön sipariş vermek istiyorum ama bilgisayarımın oyunu kaldıracağından emin değilim. Boşuna da 250 TL vermek istemiyorum.

Sizce oyunu kaldırır mı, ortalama kaç FPS alırım?

İşlemci: Ryzen 3 1200 AF 12nm 3.10GHz.
RAM: Apacher Panther 8 GB 3000MHz DDR4.
Ekran kartı: MSI GTX 1650 Ventus XS 4 GB OC GDDR6 128Bit.
Anakart: ASUS EX-A320M Gaming.

Sistem gereksinimlerine bakarak "kaldırır" veya "kaldırmaz" demeyin. Sistem gereksinimlerinde çok güzel şeyler vaat edip çıktığında en baba sistemde bile kasım kasım kasan tonlarca oyun var. En önemli şey optimizasyondur sistem gereksinimleri siyasilerin verdiği vaatlerden farksızdır çok azı gerçekleşir.

Dolayısıyla oyun çıkmadan bunu bilemeyiz, ama RAM sıkıntı olur diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kusura bakmayın minimum sistem gereksinimi gtx 780 diye açıkladılar ve sizin kartınız biraz eziliyor GTX 780'e

GTX 1650 çok güçlü bir kart değil, kaldıracağını zannetmiyorum. Ama şöyle yapabilirsiniz. YouTube üzerinde mutlaka video çekenler video yayınlarlar. Mesela ekran kartı RX 570 işlemci de Ryzen 5 2600. Bu sistemi kullanarak test ederler siz de oradaki FPS değerlerine bakarak ona göre alabilirsiniz :).
Rx 570 demeseydik keşke.

Arkadaşlar merhaba, Cyberpunk 2077 ön sipariş vermek istiyorum ama bilgisayarımın oyunu kaldıracağından emin değilim. Boşuna da 250 TL vermek istemiyorum.

Sizce oyunu kaldırır mı, ortalama kaç FPS alırım?

İşlemci: Ryzen 3 1200 AF 12nm 3.10GHz.
RAM: Apacher Panther 8 GB 3000MHz DDR4.
Ekran kartı: MSI GTX 1650 Ventus XS 4 GB OC GDDR6 128Bit.
Anakart: ASUS EX-A320M Gaming.
Hemen hemen btf5 ile sistem gereksinimleri aynı, ben seninkine benzer sistem biraz daha iyisi ile btf5 high rahat 60 fps alıyordum. Tahminimce Cyperpunk çok fazla hata olmazsa biraz daha düşük FPS sende alırsın gibi ama kayıp edersende ramden kaybedersin Fakat yine de çok merak ediyorsan ön sipariş yerine ürün çıktıktan sonra muhakkak Youtube düşer, oradan sistem performansları testlerine bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı