GTX 1650 sistem FPS düşmesi

AirLife

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Sistemim;

Intel 10600k (es)
B460M-A PRO.
GTX 1650.
16 GB RAM.

Bu şekilde. Bu aralar çok LoL oynadığımdan bu oyun üzerinde örnek vereyim. Hikayeli oyunlar da denk geldiğimi açıkçası hatırlamıyorum. LoL oynuyorum V-Sync açık 75 sabit. Ama arada FPS düşüşü yaşanıyor. Bazen savaşın ortasındayken düşüyor FPS 20'lere. V-Sync kapatıyorum buglu gibi karakter takıla takıla hareket ediyor ekranda.

Sistem güncel, driver güncel. Bir sorun yok gibi gözüküyor ama can sıkıyor bazen bu mevzu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim;

Intel 10600k (es)
B460M-A PRO.
GTX 1650.
16 GB RAM.

Bu şekilde. Bu aralar çok LoL oynadığımdan bu oyun üzerinde örnek vereyim. Hikayeli oyunlar da denk geldiğimi açıkçası hatırlamıyorum. LoL oynuyorum V-Sync açık 75 sabit. Ama arada FPS düşüşü yaşanıyor. Bazen savaşın ortasındayken düşüyor FPS 20'lere. V-Sync kapatıyorum buglu gibi karakter takıla takıla hareket ediyor ekranda.

Sistem güncel, driver güncel. Bir sorun yok gibi gözüküyor ama can sıkıyor bazen bu mevzu.
Windows 10'un hala o güncellemesi düzeltilmedi. Düzelttik diye getirdiler hala çok fazla FPS düşürüyor. Windows 11'in çıkmasını bekleyin. 12-13 gün sonra tanıtılacak. Ama isterseniz Windows'a tamamen format atıp güncellemeleri kapatabilirsiniz.

Geri
Yukarı