GTX 1650 sistem nasıldır?

Kesinlikle kendin parça parça topla.
Vatan a sadece isminden dolayı güvenme. İnanılmaz fiyat farkları var.
Kendin bile yaparsın.
Ben format atmayı bile bilmiyordum. Recep Baltaş ı izleye izleye herşeyi artık kendim yapıyorum.
Ben geçen hafta 12-13 parça farklı sitelerden kendim sipariş ettim ve montajını yaptım. Sadece sıvı soğutmayı kasanın üstüne sığdıramadım, hesap edemedim. Onu da kasanın önüne taktım.
R5 3600 işlemciyi tavsiye ederim. Hala f/p ürünü. Sadece voltajı yüksek alıyor ama onu da çözüyorsun. Zaten aldığın R5 3600 ün silikon kalitesi büyük ihtimal iyi olacağından voltajı da baya düşürebilirsin.
İstediğin zaman yardımcı olabilirim.

Kendin bile yaparsın.
Ben format atmayı bile bilmiyordum. Recep Baltaş ı izleye izleye her şeyi artık kendim yapıyorum.
Ben geçen hafta 12-13 parça farklı sitelerden kendim sipariş ettim ve montajını yaptım. Sadece sıvı soğutmayı kasanın üstüne sığdıramadım, hesap edemedim. Onu da kasanın önüne taktım.
R5 3600 işlemciyi tavsiye ederim. Hala F/P ürünü. Sadece voltajı yüksek alıyor ama onu da çözüyorsun. Zaten aldığın R5 3600'ün silikon kalitesi büyük ihtimal iyi olacağından voltajı da bayağı düşürebilirsin.

Tamamdır kanka çok sağ ol adamsın sen ben bir araştırma yapacağım eğer yardıma ihtiyacım olursa hemen buraya gelirim sana sorarım adamsın çok sağ ol

Kendin bile yaparsın.
Ben format atmayı bile bilmiyordum. Recep Baltaş ı izleye izleye herşeyi artık kendim yapıyorum.
R5 3600 işlemciyi tavsiye ederim. Hala f/p ürünü. Sadece voltajı yüksek alıyor ama onu da çözüyorsun. Zaten aldığın R5 3600 ün silikon kalitesi büyük ihtimal iyi olacağından voltajı da baya düşürebilirsin.
Parça parça toplamak eskisi gibi avantajlı değil. Bak bakalım aynı parçaları ayrı almak mı daha avantajlı yoksa hazır sistem almak mı daha avantajlı. Ayrıca böyle bir bütçede 3000 liralık işlemci önermen komik.

Parça parça toplamak eskisi gibi avantajlı değil. Bak bakalım aynı parçaları ayrı almak mı daha avantajlı yoksa hazır sistem almak mı daha avantajlı. Ayrıca böyle bir bütçede 3000 liralık işlemci önermen komik.
Öncelikle komik olan nedir?
Tam 10 gün önce 18 bin TL ye monitör + klavye ve mouse dahil sistem topladım kendim.
Bugünün ekonomik konjonktürunde bu fiyata gayet normal.
Aldığımda dolar 14.85 TL idi.
İstersen aldığım fiyatları tek tek de yazarım

Öncelikle komik olan nedir?
Tam 10 gün önce 18 bin TL ye monitör + klavye ve mouse dahil sistem topladım kendim.
Bugünün ekonomik konjonktürunde bu fiyata gayet normal.
Aldığımda dolar 14.85 TL idi.
İstersen aldığım fiyatları tek tek de yazarım
Komik olan şey 1650 ekran kartlı bir sistem için R5 3600 önermeniz. İlk konudan bütçenin beklediğinizin altında olduğunu farketmişsinizdir diye düşünüyorum. Ayrıca topladığınız sistem bizi ilgilendirmiyor. Üstte sadece hazır sistemlerin, tek tek parça parça toplamadan daha avantajlı olduğunu söyledim. Bu yorumum neden size bu kadar battı anlamış değilim. Lütfen konuyu kirletmeden konuyu kapatalım. Teşekkürler.

Sebebi nedir tam olarak?
Vatan gerçekten çok kazık fiyatlar ile satış yapıyor. En fazla 10.000 TL edecek sistemi 15.000 TL'ye satıyorlar mesela. Tekrardan bu sistemi almanızı öneriyorum:
GameGaraj, GamingGEN, İtopya, incehesap gibi sitelerin tamamı güvenilirdir. Güvenilir olmasaydı bu siteden, sitelerden sistem önermezdik, önerilmezdi. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Kelimelerine dikkat et. Battı nedir ? Benim mesajima cevap veriyorsun, komik emojisi bırakıyorsun. Benim arkadaşa yazdığım mesajda 1650 diye bir kelime yazdığımı okudun mu? Ben arkadaşa cevap yazdım. Sen neden bana cevap yazıyorsun madem?
Arkadaş benden destek isterse seve seve yardım ederim. Sen hazır sistem önerebilirsin arkadaşa. Bişey diyemem. Ben de kendin topla derim. Herkesin düşüncesi. Saygı duyacaksın. Duymuyorsan dalga gecmeyeceksin

Kelimelerine dikkat et. Battı nedir ? Benim mesajima cevap veriyorsun, komik emojisi bırakıyorsun. Benim arkadaşa yazdığım mesajda 1650 diye bir kelime yazdığımı okudun mu? Ben arkadaşa cevap yazdım. Sen neden bana cevap yazıyorsun madem?
Arkadaş benden destek isterse seve seve yardım ederim. Sen hazır sistem önerebilirsin arkadaşa. Bişey diyemem. Ben de kendin topla derim. Herkesin düşüncesi. Saygı duyacaksın. Duymuyorsan dalga gecmeyeceksin
Kullandığım kelime için özür dilerim. Biraz fazla içerledim. Arkadaşın 1650 ekran kartlı bir sistem aradığını düşünerek yukarıdaki yorumu yazdım. Ayrıca ben sizinle dalga geçmedim. Arkadaşın bütçesine göre önerdiğiniz işlemciyi saçma bulduğum için komik emojisi attım. Nasıl böyle bir kanıya vardınız anlamış değilim. Lütfen bu konuyu kapatalım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı