GTX 1650 sistem ne kadar eder?

6-7k eder. Bilmeyen biri bu sisteme 10k bile verir millet 15-16k TL'ye 1660S 2060 sistemler satıyor. Ama bilmeyen birini kandırmak kazıklamak hoş bir şey değil hakka girmeyin.
Millet satıyor da alan var mı orası ayrı. Belki dükkanı olan bilgisayarcılar satabiliyordur ama internetten sistem alan kimsenin o sisteme o parayı vereceğini düşünmüyorum.

Millet satıyor da alan var mı orası ayrı. Belki dükkanı olan bilgisayarcılar satabiliyordur ama internetten sistem alan kimsenin o sisteme o parayı vereceğini düşünmüyorum.

Hocam çatır çatır satılıyor RX 550 i3 3240 Sisteme 6K verdiler geçengün arkadaşımındı.

Geçen yaz RX550 sistemi 7K ya satmışlığım var. Yani piyasayı bilmeyen insanlar araştırma yapmadan alıyor.

Geçen yaz RX550 sistemi 7K ya satmışlığım var. Yani piyasayı bilmeyen insanlar araştırma yapmadan alıyor.
Hocam araştırmayı geçin, hangi ekran kartının vram'i yüksekse onu alıyorlar. Ekran kartı bilgileri vs. hiç yok dayıların vs. Yutturmak çok kolay. "Abim RX 580 var hemde 8 GB harbi çok iyi bak her ekran kartı 4 gb fakan bu 8 bak hepsinin 2 katı bunu al 30 yıl götürür götürmezse gel" dersin alır.

Hocam araştırmayı geçin, hangi ekran kartının VRAM'i yüksekse onu alıyorlar. Ekran kartı bilgileri vs. hiç yok dayıların vs. yutturmak çok kolay. "abim RX 580 var hem de 8 GB harbi çok iyi bak her ekran kartı 4 GB fakan bu 8 bak hepsinin 2 katı bunu al 30 yıl götürür götürmezse gel" dersin alır.

Sormayın hocam :D GB yüksekse iyidir düşüncesi yetiyor zaten.

Sormayın hocam :D GB yüksekse iyidir düşüncesi yetiyor zaten.
Evet maalesef. Bazısı hiç bilmiyor bazısı sadece GB'ın ne olduğunu biliyor. Tabii internet kafası. 8 GB internet mi daha iyi 4 GB internet mi desen 8 GB derler. Bunu da onun gibi düşünüyorlar. Fakat hangi internetin iyi çektiğini bilmiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı