GTX 1650 sistem parçaları uyumlu mu?

Macunla falan uğraşmanıza gerek yok. Hazır sistem aldığınız için sistem doğal olarak hazır gelecektir.

Sanırım hazır sistem almayacaksınız. O halde macun sürmeniz gerekir.

Parçaları tek tek Trendyol'dan alacağım.

Macunla falan uğraşmanıza gerek yok. Hazır sistem aldığınız için sistem doğal olarak hazır gelecektir.

Sanırım hazır sistem almayacaksınız. O halde macun sürmeniz gerekir.

Peki işlemcinin yanında işlemci soğutucu gönderıyorlar mı?

Niye trendyoldan alacaksın? 16 Bin TL'ye seçtiğin ekran kartı falso. En az 3060'lı sistem toplanması lazım o paraya. Nereden ucuzsa oradan söyle.

İleride pişman olmaman için forumu iyi takip et, senin bütçene ya da yakın bütçelere neler öneriliyor ona bak ona göre karar ver. Hepsini trendyoldan alacağım diye kendini kısıtlama. İtopya, sinerji, inventus, gaming.gen.tr vb gibi bir sürü site var. Hangisinde uygun denk gelirse oradan al.

İleride pişman olmaman için forumu iyi takip et, senin bütçene ya da yakın bütçelere neler öneriliyor ona bak ona göre karar ver. Hepsini Trendyol'dan alacağım diye kendini kısıtlama. İtopya, Sinerji, inventus, gaming.gen.tr vb gibi bir sürü site var. Hangisinde uygun denk gelirse oradan al.

Siteler güvenilir mi?
Sizin onerebileceğiniz bir sistem var mı?

16k bütçeye 6600 veya 3060'dan düşük sistem toplanmaz. 1-2 sene geçmez ben ne yaptım dersin. 1650 sistem için 16k çok fazla.

1650 ekran kartı GTA 5'te kaç FPS verir
1650 ekran kartına göre kaç TL'ye PC toplanır.

Trendyol'dan daha güvenilirler emin olabilirsin. Boş zamanımda bakıp yazacağım. 16 bin TL'ye monitör dahil mi değil mi onu da söyler misin?

Monitörle birlikte maxsimum 17.5k bütçem.

1650'yi kafandan çıkart lütfen. Nereden kafanıza doladınız bilmiyorum ama baya eski kart, almanın lüzmu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı