GTX 1650 sistem The Last of Us PC oynatır mı?

508516

Centipat
GTX 1650, i5 10300H 16 GB RAM kaldırır mı acaba? Ona göre ön sipariş vermeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende GTX1650 Ti 10750H işlemci 16 GB RAM var demin Last of Us oynadım oyun en düşük ayarlarda 5 GB VRAM istiyor çok kaçtığı için silmek zorunda kaldım.

Bende GTX1650 Ti 10750H işlemci 16 GB RAM var demin Last of Us oynadım oyun en düşük ayarlarda 5 GB VRAM istiyor çok kaçtığı için silmek zorunda kaldım.
YouTube'da izlediğim bir videoya göre mediumda fsr açık iken 50-60 arası alıyor. Nasıl 5 GB Vram istiyor?

YouTube'da izlediğim bir videoya göre mediumda fsr açık iken 50-60 arası alıyor. Nasıl 5 GB Vram istiyor?
Medium değilmiş. Low ayarlar medium texture'mış ama yine de sanki 5 GB VRAM istemiyor.

Son düzenleme:

Medium değilmiş. Low ayarlar medium texture'mış ama yine de sanki 5 GB VRAM istemiyor.
12 GB VRAM alti rahat oynatmaz oyunu hic bir turlu. En dusuk ayarlarda bile 7 GB VRAM istiyor.

Medium değilmiş. Low ayarlar medium texture'mış ama yine de sanki 5 GB VRAM istemiyor

Ne yazık ki oyunda en düşük ayarları yaptım 5 GB vram istedi oyunda ara sıra 40 a çıktı ama aksiyon yerlerinde hep 25 30 a düştü bende

Vay be çok ilginç. Neyse oynama niyetim diziyi izledikten sonra kayboldu zaten. Dizi yetti bana. Artık oyunu yeni PC alınca deneriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı