GTX 1650 sistem The Last of Us PC oynatır mı?

508516

Centipat
GTX 1650, i5 10300H 16 GB RAM kaldırır mı acaba? Ona göre ön sipariş vermeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorduğum soru yeni bir konuya taşınmış
Teşekkürler cevaplayanlar için.

Bende GTX1650 Ti 10750H işlemci 16 GB RAM var demin Last of Us oynadım oyun en düşük ayarlarda 5 GB VRAM istiyor çok kaçtığı için silmek zorunda kaldım.

Bende GTX1650 Ti 10750H işlemci 16 GB RAM var demin Last of Us oynadım oyun en düşük ayarlarda 5 GB VRAM istiyor çok kaçtığı için silmek zorunda kaldım.
YouTube'da izlediğim bir videoya göre mediumda fsr açık iken 50-60 arası alıyor. Nasıl 5 GB Vram istiyor?

YouTube'da izlediğim bir videoya göre mediumda fsr açık iken 50-60 arası alıyor. Nasıl 5 GB Vram istiyor?
Medium değilmiş. Low ayarlar medium texture'mış ama yine de sanki 5 GB VRAM istemiyor.

Son düzenleme:

Medium değilmiş. Low ayarlar medium texture'mış ama yine de sanki 5 GB VRAM istemiyor.
12 GB VRAM alti rahat oynatmaz oyunu hic bir turlu. En dusuk ayarlarda bile 7 GB VRAM istiyor.

Medium değilmiş. Low ayarlar medium texture'mış ama yine de sanki 5 GB VRAM istemiyor

Ne yazık ki oyunda en düşük ayarları yaptım 5 GB vram istedi oyunda ara sıra 40 a çıktı ama aksiyon yerlerinde hep 25 30 a düştü bende

Vay be çok ilginç. Neyse oynama niyetim diziyi izledikten sonra kayboldu zaten. Dizi yetti bana. Artık oyunu yeni PC alınca deneriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…