GTX 1650 sistem uyumlu mu?

Mahmutab

Hectopat
Dostlar merhaba, benim sisteme M.2 500GB bir SSD ve 8 GB RAM alacağım fakat bir PSU bir sorun yaratır mı diye merak ettim. Bilen biri yardım edebilir mi? Bu sisteme RAM ve M.2 SSD'yi taktıktan sonra çalışmama sorunu olur mu merak ettim.

Sistem:
Anakart: MSI 510M Pro-e Gaming.
Ekran kartı: GTX 1650
İşlemci: Intel i3 10100F.
RAM: 1x8GB 3200MHz Apacer Panther
SSD: 240GB Apacer Panther
PSU: 350W.

Dostlar merhaba, benim sisteme M.2 500GB bir SSD ve 8 GB RAM alacağım fakat bir PSU bir sorun yaratır mı diye merak ettim. Bilen biri yardım edebilir mi? Bu sisteme RAM ve M.2 SSD'yi taktıktan sonra çalışmama sorunu olur mu merak ettim.

Sistem:
Anakart: MSI 510M Pro-e Gaming.
Ekran kartı: GTX 1650.
İşlemci: Intel i3 10100F.
RAM: 1x8GB 3200MHz Apacer Panther.
SSD: 240GB Apacer Panther.
PSU: 350W.

Hocam bütçe nedir?

RAM'i 8x8 yaparsan iyi olur RAM darboğazı yaşarsın ve PSU'yu daha iyi alsan daha iyi olur o PSU o sisteme yetmez 500 watt olan iyi bir PSU al eğer bütçen yetiyorsa.

RAM'i 8x8 yaparsan iyi olur RAM darboğazı yaşarsın ve PSU'yu daha iyi alsan daha iyi olur o PSU o sisteme yetmez 500 watt olan iyi bir PSU al eğer bütçen yetiyorsa.

Ram olarak ne alacaksınız hocam?

PSU kaldırmaz önce iyi bir PSU al sonra diğer parçalara bak çünkü RAM ve SSD düşük olsa da oynarsın ve ileride alırsın ama PSU de olmaz.

Ben şu an gidip M.2 SSD alsam çalışmayacak mı? 10 kişiye soruyorum 10 taneside farklı cevap veriyor kafam karıştı iyice.

RAM olarak ne alacaksınız hocam?

Aynı marka 8 GB RAM yazıyor başta.

Geri
Yukarı