GTX 1650 sistem Valorant düşük ayarlarda kaç FPS verir?

BatuğM53

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam çok fazla bu tarz mesaj attım ama bu son GTX 1650 AMD Ryzen 5 16 GB RAM Valorant ve CS'de düşük ayarlar en az kaç FPS verir? Sistemi atamıyorum çünkü hazır sistem. PC'ye yeni parçalar ekleyeceğim sadece bu 2 oyunu oynayacağım. Kaç FPS verir en düşük ayarlarda?

En düşük ayarlara almanıza bile gerek yok ,sisteminiz rahatça açacaktır diye düşünüyorum ,en kararlı ve doğru bilgi için YouTube'a sisteminizi yazarak testlere bakabilirsiniz.

En düşük ayarlara almanıza bile gerek yok, sisteminiz rahatça açacaktır diye düşünüyorum, en kararlı ve doğru bilgi için YouTube'a sisteminizi yazarak testlere bakabilirsiniz.

Kanka herkes farklı söylüyor 150 FPS'nin altını görmesin yeter başka bir isteğim yok
Hocam açıklamaya sadece AMD Ryzen 5 olarak belirtmişsiniz ben nereden bileyim hangi AMD Ryzen 5 olduğunu?
prdn knk işmeci bu en son attığım gene atıyım

AMD Ryzen 5 1600 12nm 3.20GHz 16MB Soket AM4 İşlemci​

Kanka herkes farklı söylüyor 150 FPS'nin altını görmesin yeter başka bir isteğim yok

prdn knk işmeci bu en son attığım gene atıyım

AMD Ryzen 5 1600 12nm 3.20GHz 16MB Soket AM4 İşlemci​

Görmez 150 altını, dert etmeyin. Düşük ayarlar yerine competitive ayarlar yaparsınız.

144 FPS'in altını görmezsiniz herkes aynı anda tüm skillerini atmazsa.
sağolun sistemi sizede öneriyim o zmaan incehesaptan alıcam 5.200 tl normali ben ram filan takıcam toplam 6.800 tlye geliyor Webtekno silver 1650 yazarsanız çıkar
Görmez 150 altını, dert etmeyin. Düşük ayarlar yerine competitive ayarlar yaparsınız.
sağol kardeşim umarım yakın zamanda alıp oyunların tadını çıkarcam umarım sizin 1650 değil 3090 lı ekran kartlarınız olur amin.

sağolun sistemi sizede öneriyim o zmaan inc****aptan alıcam 5.200 tl normali ben ram filan takıcam toplam 6.800 tlye geliyor W****kno silver 1650 yazarsanız çıkar
Kasayı alıp kullanmadan önermemeniz daha sağlıklı olur. Satın almadan bilemeyeceğiniz bir problemle karşılaşırsınız, sonra başkalarının vebaline girmiş olmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı