GTX 1650 sistemde CS:GO düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Çift kanal yaparsanız performans artışı görebilirsiniz. Ben tek kanal kullanıyordum. Çift kanala geçiş yaptım şaşırdım resmen! "bu kadar mı fark olur?" falan demiştim :D.

RAM yükseltmesi yaparsanız işlemcinin performansı artar. Bu sayede GPU'ya olan darboğaz azalır. Bu sayede FPS'de artar.

Teşekkürler en yakın zamanda yükseltirim.

Masaüstü performansı ile laptop aynı olmuyor.

Nasıl aynı olmuyor bende kasa var aynı sistem Ryzen 5 1600 AF ver işlemci GTX 1650 ghost ekran kartı var cift fan 8 GB RAM'ım var aldıgım FPS 100 yeni aldım sistemi hem de ulan 1050 Ti bile daha cok FPS verıyor.

Dosya Ekleri

• 1638865739167.png
    1638865739167.png
    795 KB · Görüntüleme: 13
Nasıl aynı olmuyor bende kasa var aynı sistem Ryzen 5 1600 AF ver işlemci GTX 1650 ghost ekran kartı var cift fan 8 GB RAM'ım var aldıgım FPS 100 yeni aldım sistemi hem de ulan 1050 Ti bile daha cok FPS verıyor.

Çok ilginç sizin sistemin benzeri var işlemci farklı sadece (i3-9100F) 144 sabit FPS alıyorum. Yazılımsal bir sorun olabilir driver vb.

Çok ilginç sizin sistemin benzeri var işlemci farklı sadece (i3-9100F) 144 sabit FPS alıyorum. Yazılımsal bir sorun olabilir driver vb.

Yazılımsal hiçbir sorun yok bence bütün her şeyini yaptım hatta format bile attım formattan sonra da aynı FPS'yi alıyorum arkada hiçbir şey açık degil BIOS güncel ekran kartı güncel performans ayarları güç ayarlı kalan bir şey var mı güncel olmayan.

Yeni konular

Geri
Yukarı