GTX 1650 sistemde FPS düşüşleri

Arkadaşlar sorunu genelde GTA 5 ve CS:GO'da goruyorum GTA 5'i anlarımda CS:GO'da olması kafama soru isareti getirdi sorunun neden kaynaklandıgını kesın olarak öğrenemez miyim?

Arkadaşlar sorunu genelde GTA 5 ve CS:GO'da goruyorum GTA 5'i anlarımda CS:GO'da olması kafama soru isareti getirdi sorunun neden kaynaklandıgını kesın olarak öğrenemez miyim?
Oyun içi sıcaklıkları, ekran kartı işlemci kullanımı gibi değerleri bizimle paylaşabilirsin. Aynı zamanda disk sağlığını da kontrol et.

Ben başıma geldiği için öyle konuştum hocam tabiki herzaman yanılma payı vardır.👍
Mesajınıza bakalım.
Kardeşim herkes varsayımda bulunuyor ben sana kesin çözümü söylüyorum. RAM kaynaklı bende Monster Abra A5 13.4 var BF1 yüksek ayarlarda 50FPS alırken RAM'i 16 ya çıkardığımda 90ları çok rahat gördüm. O yüzden RAM'i yükselt.
"Ben sana kesin çözümü söylüyorum." "RAM'i yükselt." Sizin başınıza gelen şey illa başkasının başına gelecek diye bir şey yok. Bu durumda, kesin konuşmamalısınız. Bu arada, yazılarınıza biraz dikkat edin. Uyarı alabilirsiniz.

Mesajınıza bakalım.

"Ben sana kesin çözümü söylüyorum." "RAM'i yükselt." Sizin başınıza gelen şey illa başkasının başına gelecek diye bir şey yok. Bu durumda, kesin konuşmamalısınız. Bu arada, yazılarınıza biraz dikkat edin. Uyarı alabilirsiniz.

Kardeşim ben olayı yaşadım çözümü böyle buldum arkadaşada bir öneride bulundum ister yapar ister yapmaz seni ilgilendiren bir durum yok?

Kardeşim herkes varsayımda bulunuyor ben sana kesin çözümü söylüyorum. RAM kaynaklı bende Monster Abra A5 13.4 var BF1 yüksek ayarlarda 50FPS alırken RAM'i 16 ya çıkardığımda 90ları çok rahat gördüm. O yüzden RAM'i yükselt.

Düşük FPS almıyorum ki oyunlarıma arada drop giriyor ve MSI Afterburner'den değerlere bakıyorum FPS düşmüyor.
SSD kronik sorunlu ve çok az alan kalmış bununla ilgili olabilir. Oynadığınız oyunlara 8 GB yetersiz kalıyor ise bundan da kaynaklanabilir. Sıcaklıklardan da kaynaklanabilir. Hangi oyunlarda oluyor?

Cevapladım yardım edersenız çok sevinirim kafama taktım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı