GTX 1650 sistemde FPS düşüşleri

Halil KESMEN

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar sistemimi alalı daha 1ay oldu oyunlarda saniyelik droplar yiyorum ama çok değil. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor olabılır? Bilgisayarımda sıkıntı olabılır mı? Garantiye göndermem gerekir mi?

Sistemim.
Ryzen 3 3100.
GTX 1650.
Corsair Vengeance 8 GB RAM.
Adata SU630 240GB SSD.
Alanımda çok az yer kaldı bir de ondan olabılır mı?

SSD kronik sorunlu ve çok az alan kalmış bununla ilgili olabilir. Oynadığınız oyunlara 8 GB yetersiz kalıyor ise bundan da kaynaklanabilir. Sıcaklıklardan da kaynaklanabilir. Hangi oyunlarda oluyor?

Kardeşim herkes varsayımda bulunuyor ben sana kesin çözümü söylüyorum. RAM kaynaklı bende Monster Abra A5 13.4 var BF1 yüksek ayarlarda 50FPS alırken RAM'i 16 ya çıkardığımda 90ları çok rahat gördüm. O yüzden RAM'i yükselt.

Kardeşim herkes varsayımda bulunuyor ben sana kesin çözümü söylüyorum. RAM kaynaklı bende Monster Abra A5 13.4 var BF1 yüksek ayarlarda 50FPS alırken RAM'i 16 ya çıkardığımda 90ları çok rahat gördüm. O yüzden RAM'i yükselt.
Belki, oynadığı oyunlar için 8 GB RAM yeterli ve sorun RAM'den kaynaklı değil. Bunu nasıl biliyorsun? Çok emin konuşmamak lazım.

Kardeşim herkes varsayımda bulunuyor ben sana kesin çözümü söylüyorum RAM kaynaklı bende Monster Abra A5 13.4 var BF1 yüksek ayarlarda 50FPS alırken RAM'i 16 ya çıkardığımda 90ları çok rahat gördüm o yüzden RAM'i yükselt.

Hocam bende Cyberpunk'ı 4 GB RAM'le oynuyordum 45 alıyordum bir 4 daha taksam 80 olur mu?

Geri
Yukarı