GTX 1650 sistemde GTA V'de ani FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

AhmethanT

Femtopat
Daha fazla  
GTA 5'te takılıyorum bir anda drop yiyordum önceden olmuştu ama küçücük hissedilmiyordu bile. Şimdi çok belli. PC yeni sizce garantiye mi vermeliyim yoksa format mı atayım ilk, garantiye vereceksem hangi parçayı vermem gerek.

Sistem.
ASUS GTX 1650 Phoenix 4 GB Watt değerleri 75'lerde bazen 80 bazen 65 oluyor frekans hızı 1920 civarı.
i3 10100F kullanım değerleri çok dğeişken oluyor 80 40 50 70 civarı.
RAM 16 GB 3000MHz slicon Power.
PSU FSP 550W.
Anakart ASUS Prime H410M-A
CPU'ya çok yükleniyor olabilir miyim acaba bunu takip eden bir uygulama var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O konuda bir fikrim yok ama öyle bildirim gibi bir şey gelmiyor diye biliyorum, gözünüzle takip etmeniz lazım.

FPS sınırlandırmayı deneyin bir de.

Şu an Denetim Masası'ndan kaliteye çektim bir süre öyle oynayacağım bakacağım sonuca.
Ekran kartı OC versiyon bir de.
Denetim Masası'ndan kaliteye çektim FPS arttı ve drop yemiyorum uzun süredi teşekkürler herkese sorun olursa yazarım.
O konuda bir fikrim yok ama öyle bildirim gibi bir şey gelmiyor diye biliyorum, gözünüzle takip etmeniz lazım.

FPS sınırlandırmayı deneyin bir de.

Merhaba bugün arada küçük dorplar yiyiorum hani bariz değil ama GPU kullanım oranlarım çok düşük bildiğim kadarıyla bu GTA 5 ile alakalı bir durum yapabileceğim bir şey var mı bir de FurMark'ta 0X testi yaptığımda 59 60FPS alıyorum 4X yaptııgmda 38 civarı sanırım tam hatırlamıyorum normal değerler mi bunlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı