Çözüldü GTX 1650 sistemde Miles Morales görüntü sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Valyre0

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
Asus Prime B450M-K II
İşlemci
Amd Ryzen 5 3600
Merhaba, daha bugün oyunu indirdim ve oynamaya başladım gözüme batan bir sorun varda miles ile havada süzülürken her seferinde oyun çok fena karıncalaşıyor, evet çok iyi bir sisteme sahip değilim ama bilmiyorum belki çözümü vardır. Hangi ayar ile oynamam lazım bunu çözmek için? (daha öncesinde Marvel Spider-Man Remastered da oynamıştım ama böyle bir sorun ile karşılaştığımı hatırlamıyorum yani bu kadar göze batmıyordu.)

Videosunu çekmek şimdi aklıma geldi:Marvel's Spider-Man Miles Morales 2023.06.19 - 20.49.30.01.mp4

Son düzenleme:
Çözüm
Geçen ay 1650 ile FSR balanceta gayet normal oynadım hocam ben, belki oyun dosyaları problemlidir.

Tamamdır çözümü şu anlık bulmuş gibiyim, FSR oynuyordum şu ana kadar ondan dolayıymış sanırım, DLSS alıp 60 FPS'ye çektim sorunum düzeldi. teşekkür ederim cevaplarınız için.
Kanka ekran kartın monitör hzsine yetişmiyor G-Sync monitör al ya da ayarlardan monitör Hz'sini düşür örneğin 30 FPS 30 Hz.

Oyna.

Ekran kartın yetmiyor gibi görünüyor kart bazı pikselleri işleyemiyor çözünürlüğü düşürmeyi dene bakalım.

Belki FSR de yardımcı olabilir.

Hocam öncelikle monitörlerin bazıları o kadar Hz düşemez ikincisi ekran kartı yetmezse pikselleşme yapmaz FPS düşürür (çok kötü değilse) bu tamamen upscaling ile alakalı bir sorun.
Ki G-Sync ekran yırtılmasını gecikme yapmadan düzeltmek için var. Nereden çıkardınız SS'de ekran yırtılması bile yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı